Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Strategia Binary Alpha - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Opcje Binarne (/Forum-Opcje-Binarne-339)
+--- Wątek: Strategia Binary Alpha (/Temat-Strategia-Binary-Alpha-116241)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Strategia Binary Alpha - remialfa - 03-09-2015 15:04

Chętnie zrobię live trading dla każdego, ale wk**** mnie takie mądrzenie się ... Rozumiem, że zostałeś oszukany wiele razy, ale to nie znaczy, że wszystko wokół jest scamem. Zdjęcia które podałem są z live tradingu mojego, wszystkie mam udokumentowane w historii na optiontrade. Napisz do mnie na skype- remialfa to udostępnie Ci mój screen i pokażę o co chodzi. A te przytyczki o córeczce są żałosne. Może zaraz ja dowalę, że z klawiszem nie będę rozmawiał? facepalmfacepalm ...ehhhh

Sorki, ale denerwują mnie takie osoby jak Ty. Myślisz, że jesteś starszy, masz dziecko/ci i już wszystko wiesz?! Nie masz pojęcia jak działa ta strategia, a się wypowiadasz (repaintowanie wskaźników nie ma tutaj dla nas znaczenia, to jest strategia oparta o price action, swing trading itd...


RE: Strategia Binary Alpha - Xkr - 05-09-2015 13:20

Imo jak dla mnie cala strona wyglada jak piekny scam . Po 2 dlaczego gosc to sprzedaje przeciez moze byc milionerem, i zachowac to dla siebie?. Tylko 100$ za to zeby byc milionerem xD?, dla mnie z daleka jest juz cos nie tak.
Co przeszedl na opcje bo jest latwiej xD, przeciez to samo sobie zaprzecza, przeciez na forexie moze kontrolowac swoje pozycje.


RE: Strategia Binary Alpha - remialfa - 05-09-2015 13:49

Może dla nas, to tak wygląda - zainteresowałem się tematem od maja, dopiero 2 miesiące poźniej z innymi chętnymi ludźmi wykupiliśmy dostęp i nie żałuje tego, to była najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć. Dlaczego to wgl kosztuje? Też mu zadaliśmy to pytanie, powiedział, że w ten sposób odfiltrowywuje na prawdę chętne osoby, bo ludzi zainteresowanych tematem jest masę. W 2 sezonie dołączyło 79 osób, 20 z nich zostało cotraderami i otrzymało od Kaziego 5000$ ...tak wiem, że to się wydaje nierealne, ale to 100% prawda. Teraz w 3 sezonie jest około 180 osób. Już widać, że część odpadła, gdyż nie aktualizuje dziennika itd... Big Grin Xkr, Kazi jest milionerem. Ma dom tradingowy, w którym pracuje jeszcze 7 traderów poza nim. W przyszłym roku będzie otwierał brokera, do którego dostęp będą miały tylko osoby grające Binary Alpha. Big Grin Polecam sobie napisać na Skype do Kaziego, porozmawiać z nim wypytać o wszystko, a później do przypadkowych ludzi, jego uczniów.


RE: Strategia Binary Alpha - klocek91 - 05-09-2015 18:00

a masz dowody wypłat swoich sukcesów ?


RE: Strategia Binary Alpha - Xkr - 05-09-2015 20:03

Jak to jest mozliwe ze zadnego artykulu o nim nie widzialem, ani nic, comparic, czy nawigator. Coz nie neguje ale jest to dla mnie tak dziwne, moze dlatego ze juz widzialem tych milionerow pseudo traderow, a dobrych wciskaczy kitu, MLN co Ci wiadomo na ten temat, cos wiesz?. Bo jestem zaskoczony, nawet sama strona taka "kolorowa" jak typowy scam, well...


RE: Strategia Binary Alpha - sbgorka - 05-09-2015 20:11

Wrzuce swoje 2grosze, ten koles zostal zbanowany na BOE i prezgral depozyt jednego z uzytkownikow tego forum, kolesbto oszust, gram z nim live na BOE i jakos mu nie szlo, skonczcie ten temat bo juz widze enty temat z ta niby strategia.

Gralem mialo bycSmile


RE: Strategia Binary Alpha - Xkr - 06-09-2015 00:02

To juz wszystko wiadomo


RE: Strategia Binary Alpha - remialfa - 06-09-2015 12:18

Ehhh....nie jest tak jak wam się wydaje Smile Heh do usłyszenia, za jakieś 2 miesiące wrzucę tutaj dowody wypłat itd. to nie jest sama w sobie strategia tylko cały system grania. Wiem, o tym że na BOE został on mocno skrytykowany, głownie przez takich ludzi jak wy- którzy nie mają pojęcia o co w tym chodzi. Miałem takie samo podejście do tego 3 miesiące temu-stronka wygląda biednie itd ... Ale wszedłem w to i nie żałuję. Ciekawe jest to, że jestesm jedynym polakiem w tej społeczności - w Binary Alpha jest ok 250 osób z całego świata ( sporo z zachodniej Europy).

Jesteśmy chyba bardzo ostrożni i boimy się, to w pewnym sensie dobrze. Nie skreślajcie tej strategii. Nie namawiam nikogo, żeby płacił za dostęp, ale pewnie za 2 miesiące chętnie to zrobicie. Już teraz moje wyniki są bardzo obiecujące, a za miesiąc whodzę na live z pieniędzmi otrzymanymi od Kaziego 5000$. To brzmi jak bajka, ale rozmawiałem [nie mówię o pisaniu z kilkadziesięcioma osobami] z ludźmi z poprzednich sezonów którzy teraz zarządzają sporymi kontami - pięniądze dostali od Kaziego. Poza tym temat na BOE byl dobre 5 miesiecy temu, a to jak teraz gra Kazi też sie troszkę zmieniło.

Jestem ciekawy co by zmieniło wasze myślenie... Zawsze można podważać wszystko, nawet jak wrzucę moje screeny z 24option itd Wink Polecam samemu się zagłębić - ludzie nie kłamią, a 250 użytkowników z czego ~30 osób zostalo profesjonalnymi traderami -poświadczą wszystko co mówię, oczywiscie część powie, że to za trudny system dla nich i zrezygnowali, ale nikt nie powie, ze to scam czy oszustwo. To na prawdę się dzieje i to działa.


RE: Strategia Binary Alpha - xTKSD - 06-09-2015 13:45

Em... Dobrze zrozumiałem z jego strony-dla każdego kto ukończy ten 60 dniowy cykl (sezon) za 250$, w zamian po nim dostanie 5k$ na gre?

I jeśli moge spytać-w jakich godzinach/sesji najczęściej gracie czy odbywają się te hangout'y? Smile


RE: Strategia Binary Alpha - remialfa - 07-09-2015 18:13

Tak, tylko żeby dostać te 5000$ to musisz przejść trochę testów- w ciemno Ci ich nie da, ja właśnie je przechodzę. Musisz przez 2 miesiące mieć na demie zadowalajace wyniki- potem grasz z kilkoma (ok.5 os.)osobami na live z czego każdy odpowiada za inne rzecz (głowni traderzy, recovery, fake push) -dlaczego tak? po to żeby wytrenować panowanie za emocjami. Jeśli głowny trader gra gra i w jakimś cyklu straci to recovery z większą stawką gra kto inny- bez emocji. Jestem w kontakcie z jedną grupą z drugiego sezonu- mówią, że idzie im całkiem całkiem, ale jeszcze nie wszyscy w grupie mają ten sam poziom- to tez do tego słuzy, uczą się sami od siebie. Dopiero po tym wszystkim startują osobno z kasą od kaziego. Cały ten proces od początku live class trwa ok 4-5 miesięcy. Także wymaga to duużo pracy, ale warto. Nie dla pieniędzy Kaziego -tylko dla własnych. Z takim bagażem doświadczenia gra sie bardzo pewnie.

Tak jak mówię, nie oceniajcie z góry - tylko zróbcie własny rekonesans, stronka wyglada bardzo niepozornie, ale uwierzcie mi, że jak już dołączycie to dostaniecie dostęp do bardziej zaawansownaycn materiałów. Grupa na skype, a przede wszystkim analizy rynku/zagrań według Binary alpha. Dzienniki tradingowe od innych graczy itd. Dzięki temu można sie bardzo wiele nauczyć ^^ Jeśli chcecie coś jeszcze wiedzieć to śmiało, chętnie odpowiem.