Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SubSms - international - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: SubSms - international (/Temat-SubSms-international-116232)



SubSms - international - radek0389 - 19-06-2015 10:59

Witam, szukam serwisu subsms ale gdzie mogę wybrać target na konkretne państwo, UK, Niemcy itp.


RE: SubSms - international - piotrekprorok - 19-06-2015 11:17

Wszystkie serwisy CPA. Np. CPAGrip, FireCPA i wiele wiele innych. http://zarabiam.com/Forum-Sieci-CPA-363


RE: SubSms - international - radek0389 - 19-06-2015 11:23

Dzięki za link. I w większości tych sieci mamy programy podobne jak na polskich serwisach, tj. sex kamerki, download plików, darmowe bony, darmowe doładowania? Bo na tym mi zależy.


RE: SubSms - international - piotrekprorok - 19-06-2015 11:27

Doładowania nie wiem, z resztą raczej nie powinno być problemu.


RE: SubSms - international - Kiljan - 19-06-2015 11:28

Jeśli oczekujesz gotowych programów pod zagranice to polecam zerknąć na firesub


RE: SubSms - international - radek0389 - 19-06-2015 11:35

Dzięki Panowie za podpowiedzi. Biorę się do robotySmile.


RE: SubSms - international - maniek250 - 25-06-2015 15:50

Poleci ktoś jakiś serwis który ma download plików dla Stanów Zjednoczonych, Włoch i Hiszpanii ?
Bo albo jestem ślepy albo nie wiem, przegrzebałem CPAGrip, FireCPA itp. i nie znalazłem nic ciekawego Tongue
Nie mam na myśli downloadów takich jakie są np. w firecash (że trzeba wypełnić oddzielną oferte) tylko żeby wyglądało to w przybliżeniu jak w naszych rodzimych subserwisach Smile


RE: SubSms - international - domis - 25-06-2015 19:20

(25-06-2015 15:50)maniek250 napisał(a):  Poleci ktoś jakiś serwis który ma download plików dla Stanów Zjednoczonych, Włoch i Hiszpanii ?
Bo albo jestem ślepy albo nie wiem, przegrzebałem CPAGrip, FireCPA itp. i nie znalazłem nic ciekawego Tongue
Nie mam na myśli downloadów takich jakie są np. w firecash (że trzeba wypełnić oddzielną oferte) tylko żeby wyglądało to w przybliżeniu jak w naszych rodzimych subserwisach Smile

Użyj affplus.com,offervault albo innej wyszukiwarki ofert, wpisz"download" lub "download content" i wybierz interesujący Cię kraj. Wyświetli Ci się lista dostępnych ofert+sieci CPA.


RE: SubSms - international - maniek250 - 25-06-2015 20:31

Dzięki Ci Panie Big Grin nie widziałem tego Tongue