Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wakacyjna robota, a może i coś więcej! - Kaczy dziennik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Wakacyjna robota, a może i coś więcej! - Kaczy dziennik (/Temat-Wakacyjna-robota-a-moze-i-cos-wiecej-Kaczy-dziennik-116217)

Strony: 1 2 3 4


Wakacyjna robota, a może i coś więcej! - Kaczy dziennik - TheKaczorek178 - 18-06-2015 20:37

Cześć, pora chyba zacząć pisać dziennik... Może i "pora" to złe słowo, ale niech już zostanie.
Nazywam się Kacper, mam 16 lat (6 sierpnia - 17). Chodzę do technikum informatycznego w Szczecinie. Interesuje się (łatwo się domyślić) informatyką, ale także motocyklami.
Dziennik zakładam w kilku celach. Głównym z nich jest dodatkowa motywacja, lecz także po to by za jakiś czas móc zobaczyć efekty swojej pracy.

Gdzie będę pracował? Zacznę sobie od Premium SMS na HotCash. Zobaczymy czy zostanę tam na dłużej. Big Grin

Z tego miejsca chciał bym pozdrowić osoby:
+ DeoRIP - Za ogół. Pomaga mi od dawien dawna, mentoruje mnie.
+ wojtek113 - Za wszelką pomoc, od dawna współpracujemy.

Cel na dzień to 10 zł. Do końca wakacji chciał bym mieć ok. 600 zł. Była by to kwota zadowalająca mnie. Big Grin


Dzień 1 (18.06.2015)
Co zrobiłem: Przeczytałem kilkanaście poradników.
Cel dzienny: 0 zł/10 zł
Co trzeba zrobić: Jutro zacznę zakładać konta na FB i zapraszać znajomych. Zobaczymy co z tego wyjdzie.



RE: Wakacyjna robota, a może i coś więcej! - Kaczy dziennik - piciaszek - 18-06-2015 21:33

Życzę wytrwałości.


RE: Wakacyjna robota, a może i coś więcej! - Kaczy dziennik - TheKaczorek178 - 18-06-2015 21:38

(18-06-2015 21:33)piciaszek napisał(a):  Życzę wytrwałości.

Dzięki i wzajemnie. Smile właśnie skończyłem czytać twój dziennik!Big Grin


RE: Wakacyjna robota, a może i coś więcej! - Kaczy dziennik - piciaszek - 18-06-2015 21:52

Więcej w nim szkoły niż internetów Big Grin Ale w końcu to też kiedyś w życiu zaowocuje Tongue


RE: Wakacyjna robota, a może i coś więcej! - Kaczy dziennik - TheKaczorek178 - 18-06-2015 21:54

To twój dziennik więc pisz w nim co Ci się podoba. Tongue A tak w ogóle to jak poszły gimbo-testy? Wink


RE: Wakacyjna robota, a może i coś więcej! - Kaczy dziennik - piciaszek - 18-06-2015 22:32

Średnia około 70% będzie pewnie. Stres zrobił swoje + odmóżdżenie po nocach zakuwania. Ale nie można oceniać kogoś wartości po 7 zadaniach z jakiegoś przedmiotu, więc mówiąc kolokwialnie mam je w tyłku Lol


RE: Wakacyjna robota, a może i coś więcej! - Kaczy dziennik - Lion94 - 18-06-2015 23:52

piciaszek, lepiej już zarabiać niż się uczyć niczym "czartoryski książe", mam rację? Smile


RE: Wakacyjna robota, a może i coś więcej! - Kaczy dziennik - piciaszek - 19-06-2015 15:26

Zarabianie teraz nie sprawa mi przyjemności, bo to jest oszukiwanie ludzi. Zawód, który ja sobie obrałem za cel jest spełnieniem moich marzeń, dlatego jest to dla mnie priorytet. Exclamation Exclamation

Potestuj sobie konkursy na HotCash, dobrze konwertują. Wink


RE: Wakacyjna robota, a może i coś więcej! - Kaczy dziennik - full2000 - 19-06-2015 16:26

Powodzenia!


RE: Wakacyjna robota, a może i coś więcej! - Kaczy dziennik - TheKaczorek178 - 19-06-2015 18:19

(19-06-2015 15:26)piciaszek napisał(a):  Zarabianie teraz nie sprawa mi przyjemności, bo to jest oszukiwanie ludzi. Zawód, który ja sobie obrałem za cel jest spełnieniem moich marzeń, dlatego jest to dla mnie priorytet. Exclamation Exclamation

Potestuj sobie konkursy na HotCash, dobrze konwertują. Wink

Dzięki, napewno sprawdzę Wink

(19-06-2015 16:26)full2000 napisał(a):  Powodzenia!

Dzięki! Big Grin