Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana bank -> skrill z korzyścią dla Ciebie - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiana bank -> skrill z korzyścią dla Ciebie (/Temat-Wymiana-bank-skrill-z-korzyscia-dla-Ciebie-116205)

Strony: 1 2


Wymiana bank -> skrill z korzyścią dla Ciebie - rupertos - 18-06-2015 18:43

Witam Zanim napisze o wymianie napisze jak wygląda sytuacja:

Nazywam się Kamil i jestem nowy tu na forum więc już na sam początek pewnie sprawia to dla Was problem ale nie dziwię się bo jeśli chodzi o zaufanie przez internet to jest to raczej bardzo ciężka sprawa nad którą trzeba ogromnie długo pracować.
Aby otworzyć temat trzeba mieć 50 postów i nie będę ukrywał że zrobiłem je w jeden dzień lecz chce podkreślić że nie był to spam a w niektórych tematach miał na celu pomoc innym użytkownikom. Pewnie nie zakładałbym tematu gdyby nie fakt ze wymiana u użytkownika DeoRIP jest od 100 postów. Teraz postaram się wam opisać jak ja to widzę:

Jako że ja jestem nowy a Ty nie wyślesz mi pierwszy pieniędzy tak jak ja nie wyślę komuś nieznajomemu co jest zrozumiałe pomyślałem ze będę tworzył aukcje allegro z opisem wymiany w niej bo tylko w ten sposób może zaufać ktoś mi skoro jestem nowy.

Wymiana polega na wymianie kasy mojej ze skrilla na Twoje skrilla w zamian na moje konto bankowe.
Posiadam konta w Mbanku oraz Alior. W grę wchodzi również bluecash (pokrywam przelew)
Jeśli chodzi o Twój zarobek to polega on na tym ze wysyłając mi 100zl na któryś z podanych banków dostajesz 120zl na skrill bądź 125 jeśli przelewasz bluecash'em.
Wymiany są tylko na taką stawkę póki co(wielokrotność 100zl), jeśli coś się zmieni powiadomię w temacie!


Pytanie jak będzię przebiegała wymiana?
Piszesz do mnie na PM lub gg: 4453837
W niej ustalamy Twoj nick / nick allegro
Robimy małą weryfikację że Ty to Ty
Dogadujemy się co do sumy.
Jeśli wszystko jest ok to piszesz w temacie ze będziesz robił wymianę na taką sumę.
Wystawiam aukcje allegro z opisem
Wysyłasz pieniądze na mój bank
Po potwierdzeniu robię przelew na Twój skrill.
Po zakończeniu wymiany piszemy komentarz oraz dajemy reputa.

Jeśli coś jest nie zrozumiałe lub masz jakieś pytania pisz na forum aby każdy użytkownik mógł również przeczytać.


RE: Wymiana bank -> skrill z korzyścią dla Ciebie - Toskan - 18-06-2015 18:57

Zmien lekarza...


RE: Wymiana bank -> skrill z korzyścią dla Ciebie - ShuQi - 18-06-2015 19:02

Kolejny.... widać że wakacje idą i szukają ludzie pieniążków każdą metodą... PARANOJA!


RE: Wymiana bank -> skrill z korzyścią dla Ciebie - rupertos - 18-06-2015 19:07

Proszę nie pisać głupot które nie wnoszą nic do tematu


RE: Wymiana bank -> skrill z korzyścią dla Ciebie - marcel_kk - 18-06-2015 19:07

Ale wyrywka na żywca...spadłem z fotela


RE: Wymiana bank -> skrill z korzyścią dla Ciebie - ShuQi - 18-06-2015 19:11

@[marcel_kk]

Nie wstawaj, nie długo pojawią się następni podobni do niego, jeszcze za którymś razem nogę złamiesz Xpokerface


RE: Wymiana bank -> skrill z korzyścią dla Ciebie - mamrocik - 18-06-2015 19:14

Rozumiem , że masz obawy , ale troszkę przesada beka . Może zażądaj , wysłania dowodu osobistego lub paszportu ?


RE: Wymiana bank -> skrill z korzyścią dla Ciebie - rupertos - 18-06-2015 19:23

(18-06-2015 19:07)marcel_kk napisał(a):  Ale wyrywka na żywca...spadłem z fotela

Z miesiąc temu sam chciałem zrobić z Tobą wymianę i takiemu użytkownikowi jak Ty mogę wysłać pierwszy lecz odpowiedziałeś mi ze nie posiadasz Skrill tylko doładowujesz go.

(18-06-2015 19:14)mamrocik napisał(a):  Rozumiem , że masz obawy , ale troszkę przesada beka . Może zażądaj , wysłania dowodu osobistego lub paszportu ?

Teraz z dowodem w ręku i internetem można narobić takich problemów że nie chce nawet takiej opcji brać pod uwagę.


RE: Wymiana bank -> skrill z korzyścią dla Ciebie - ShuQi - 18-06-2015 19:38

Jeżeli chcesz, przesyłasz pierwszy to ja Ci to mogę wymienić Wink


RE: Wymiana bank -> skrill z korzyścią dla Ciebie - rupertos - 18-06-2015 20:22

(18-06-2015 19:38)ShuQi napisał(a):  Jeżeli chcesz, przesyłasz pierwszy to ja Ci to mogę wymienić Wink


Ok jutro sprawdze Twoje repu i dzialamy