Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][Restock] Nagrody z Retro Redemption - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Potwierdzenia Nagród (/Forum-Otrzymane-Potwierdzenia-Nagrod-6)
+------ Dział: Restock (/Forum-Restock-126)
+------ Wątek: [Zamknięty][Restock] Nagrody z Retro Redemption (/Temat-Zamkniety-Restock-Nagrody-z-Retro-Redemption-11620)

Strony: 1 2 3 4


[Zamknięty][Restock] Nagrody z Retro Redemption - zdybcio - 09-08-2010 16:42

Witam,
Zakładam ten wątek, bo słyszałem, że już niektórzy użytkownicy otrzymali nagrody, które ustrzelili na czerwcowo-lipcowym restocku (retro redemption). Tak mówili na TS. Po pierwsze, czy to prawda? Po drugie, jeżeli tak, to napiszcie, kto już otrzymał gifta. Ja osobiście jeszcze czekam.
Z góry dzięki Smile


RE: Nagrody z Retro Redemption - Janas - 09-08-2010 17:20

Tak, to prawda. Ja otrzymalem iPoda.
Co wygrales na restocku? Moze Ci wyslali pocztą


RE: Nagrody z Retro Redemption - zdybcio - 09-08-2010 17:40

Ja też wygrałem Ipoda Nano. Ale jeszcze nic nie dostałem;/ Wszyscy już otrzymali nagrody?
JAnas dzięki za info +


RE: Nagrody z Retro Redemption - Lubelak - 09-08-2010 20:16

doszedł 1 nano forumowy
dostałeś potwierdzenia ?


RE: Nagrody z Retro Redemption - zdybcio - 09-08-2010 20:18

No dostałem potwierdzenie wygranej. Nie wiem poczekam jeszcze do końca tego tygodnia chyba. Ktoś kto wygrał w retro redemtion nie dostał jeszcze nagrody tak jak ja?


RE: Nagrody z Retro Redemption - tomsonFCB - 09-08-2010 20:41

Ja również nie dostałem jeszcze nagrody. Wygrałem kamerę Flip i zaczynam się martwić co jest nie tak bo dużo nagród już przyszło :/


RE: Nagrody z Retro Redemption - Lubelak - 10-08-2010 07:52

jeśli nie dostałeś potwierdzenia to nie wygrałeś
nie masz na co czekać


RE: Nagrody z Retro Redemption - zdybcio - 10-08-2010 08:55

Tylko, że ja dostałem potwierdzenie. Już wcześniej na forum je pokazywałem, ale pokażę jeszcze raz:

[Obrazek: beznazwy1dh.jpg]


RE: Nagrody z Retro Redemption - VonValiar - 10-08-2010 09:03

@UP
To jest tylko połowa potwierdzenia. Jeszcze wysyłają na maila potwierdzenie zakupienia i potem wysłania nagrody.


RE: Nagrody z Retro Redemption - tomsonFCB - 10-08-2010 09:10

Ja dostałem potwierdzenie na maila a nagrody jeszcze nie :/

Dear Lockerz Member:


Congratulations! Your PTZ Place order for Flip Video Ultra HD has been approved! You will receive a shipping confirmation once your prize leaves our warehouse.


If you live in the US, please allow one week for delivery. If you live outside the US, please allow 14 to 21 days for delivery. Please note: members are responsible for all applicable taxes and duties (including, but not limited to, country-specific import duties and taxes). If you refuse the prize for any reason, penalties will apply.


If you ordered a Desktop, an electronic gift card or PayPal deposit, you should receive your code in 5-7 days.


If you ordered a Cool Gift, Guarantee Your Prize or Write a Daily Question, you'll receive a email from a Lockerz staff member providing further information in 5-7 days.


Thanks for being an early member of Lockerz. It's members like you who are helping us build the best site around. We look forward to offering you more amazing prizes, new features and even more ways to earn PTZ!


All our best,


The Lockerz Crew