Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wymiana u Awartisa PayPal ->Skrill - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wymiana u Awartisa PayPal ->Skrill (/Temat-Wymiana-u-Awartisa-PayPal-Skrill-116198)

Strony: 1 2


Wymiana u Awartisa PayPal ->Skrill - Awartis - 18-06-2015 16:49

Wymienię środki z PayPal'a na Skrill'a - ja PP, Ty Skrill

Kurs 1:1
Wolne środki - 500 zł
Jeżeli będą chętni, dodatkowe środki również się znajdą Smile

Kwota transakcji nie musi wynosić 500 zł, jeżeli chcesz wymienić mniejszą kwotę również zapraszam do współpracy.

Oczywiście nie wysyłam pieniędzy pierwszy dla osób z nikła reputacją. Mogę się na to zgodzić jedynie w przypadku, kiedy użytkownik posiada staż i reputację na forum. Robię to ze względu na to, że sam posiadam małą reputację i niektóre osoby mogą wątpić w moje szczere chęci.

Jeżeli ktoś ma jakieś obawy przed dokonaniem transakcji, możemy umówić się, że podzielimy transfer na 2 tury - po pół.

Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę o PW.


RE: Wymiana u Awartisa PayPal ->Skrill - ShuQi - 18-06-2015 17:39

@[Awartis]

Kod:
Oczywiście nie wysyłam pieniędzy pierwszy.

54 posty, od 50 pisanie tutaj.. Wink Przecież to śmierdzi masakrycznie


RE: Wymiana u Awartisa PayPal ->Skrill - Awartis - 18-06-2015 17:44

Rzeczywiście, wygląda to słabo, dlatego dodam kilka słów do tematu na swoją obronę w celu udowodnienia swoich szczerych chęci.


RE: Wymiana u Awartisa PayPal ->Skrill - ShuQi - 18-06-2015 17:51

Napisać kilka słów każdy potrafi, gdyby ktoś miał mi przelać 500 złotych (bądź połowe o której mówisz czyli 250 złotych) i wiedziałbym że nie muszę mu tego oddawać to nawet i dwa dni mógłbym tworzyć poematy na wybrany temat, nonsens.

Masz mało postów, co z tego że założone konto dawno temu?
Będę przeglądał to co robisz bądź pewny, znając życie tak to miało wyglądać

1. Zakładam konto w 2012
2. W 2015 przypominam sobie o nim
3. Robie spam w refbackach(w Twoim przypadku to firecash same posty)
4. Wyłudzenie gotówki
5. Pa pa pa pa.


RE: Wymiana u Awartisa PayPal ->Skrill - Awartis - 18-06-2015 18:10

Dobrze Panie inwigilatorze, pozwolę sobie teraz na parę słów sprostowania.

Nie zależy mi na wymianie całej kwoty jednorazowo, jeżeli ktoś chcę wymienić 50 zł - ok, nie ma problemu. Na pół po 25 zł? Spoko, też jestem chętny. Zależy mi jedynie na przetransferowaniu całej gotówki na Skrill'a, nie ważne ile wymian musiałbym zrobić.

1. Zgadza się, założyłem tutaj konto dawno temu, nie uczestniczyłem w życiu tego forum z tego względu, że funkcjonowało jeszcze wtedy forum lockerz - tam byłem stałbym bywalcem, ze sporą reputacją.
2. To forum nie przyśniło mi się nagle w nocy, tylko forum wspominane w punkcie pierwszym już nie istnieje.
3. Uważasz, że posty zamieszczone w dziale FireCash, to spam? Są tam umieszczone moje rady dla użytkowników oraz posty, screeny z moimi zarobkami.
4. Nie wyłudzam, chcę jedynie wymienić pieniądze
5. Mam nadzieję, że szybko uznają Twoje posty w moim temacie za spam i pierwszy się z Tobą pożegnam Smile


RE: Wymiana u Awartisa PayPal ->Skrill - roadkill33 - 18-06-2015 18:13

na allegro mogę wystawić Ci ,a zapłacisz paypal.
Wystawie ,że sprzedaje pieniądze na Skrill zapłacisz przelewemlub paypal.
100% pozytywów i spory staż na allegro Wink

@[Awartis] opóźnij skrzynkę.


RE: Wymiana u Awartisa PayPal ->Skrill - Awartis - 18-06-2015 18:28

Dobrze, jeżeli masz sporo pozytywów na allegro mogę pójść na taki układ.
Przepraszam, rzeczywiście już trochę się tam nazbierało, już opróżniona.


RE: Wymiana u Awartisa PayPal ->Skrill - FireMedia - 18-06-2015 18:44

Awartis to nasz zaufany uzytkownik praktycznie od początku istnienia Firecash. Spokojnie możecie mu zaufać. Z Patrykiem bez obaw możecie zawierac takie transakcje.


RE: Wymiana u Awartisa PayPal ->Skrill - ShuQi - 18-06-2015 18:49

Nie uważam za spam, reputy za coś polecieć musiały Wink
Każdy handluje na swoją odpowiedzialność.
Jeżeli nikogo nie znajdziesz, ja wymienię Ci tą kwotę(zapewne cała), lecz praktycznie rzec biorąc odpadam z góry, bo nie przesyłam gotówki pierwszy Wink


RE: Wymiana u Awartisa PayPal ->Skrill - roadkill33 - 18-06-2015 18:56

No to ja dodam 3 gr swoje wiadomości od użytkownika :
" ale nie chciałbym całej kwoty wymieniać na raz. Chciałbym zebrać kilka pozytywów do tego tematy, z tego względu, że takie transakcje będą mi potrzebne w najbliższym czasie i to na większe sumy "

Oraz na moja propozycje allegro :
"Nie mamy pewności, że dane na allegro są prawdziwe."

W tym ,ze konto na allegro z bardzo dużym stażem + 100% pozytywów Smile