Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
SMS Premium Dążenie do lepszego Jutra ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: SMS Premium Dążenie do lepszego Jutra ! (/Temat-SMS-Premium-Dazenie-do-lepszego-Jutra-116195)

Strony: 1 2 3 4 5


SMS Premium Dążenie do lepszego Jutra ! - Rps - 18-06-2015 16:06

Witajcie Smile Postanowiłem dziś załozyć swój dziennik pracy wcześniej nie miałem tutaj konta lecz tylko przyglądałem się z roli obserwatora co dzieję się na tym forum Smile

Jednakże uznałem że ciekawą formą byłoby poprowadzenie własnego dziennika pracy gdzie mógłbym z wami dzielić sie uwagami i spostrzeżeniami na tematy zarabiania w sieci .

Obecnie działam na SMS premium co jeszcze kilka miesięcy było dla mnie czymś kompletnie obcym gdyż jednak wybierałem znacznie częściej po prostu subskrypcje .
Z czasem zauważyłem że poprostu niektóre niszę lepiej siadaja na formie SMS premium niż wpisania swojego telefonu tak jak to jest w przypadku subów .

Ale do rzeczy Smile Obecnie pracuję na platformie 4lead z której jestem bardzo zadowolony naprawdę meega kontakt na właściciela serwisu a użytkowników .

Jeśli będą pojawiały się obrazki z zarobkami z serwisów to będzie to najczęściej własnie ta strona lecz nie odrzucam współpracy z innymi serwisami o ile programy bedą interesujące .

Gdzie zarabiam ? Obecnie jest to Facebook posiadam bazę około 100 Fanpage rozwiniętych i aktywnych przez co bardzo łatwo uzyskuję dobre wyniki Smile

Dokładając do tego troche kreatywności i sprytu uzyskuję bardzo ciekawe wyniki Smile

Dzis wieczorem pojawi się małe podsumowanie dnia Smile Koło 21/22 .

Pozdrawiam ...


RE: SMS Premium Dążenie do lepszego Jutra ! - Dan!el - 18-06-2015 18:51

Powodzenia! Smile


RE: SMS Premium Dążenie do lepszego Jutra ! - zjadamkredki - 18-06-2015 18:57

Powodzenia Wink
Po ile tak ok. lajków mają Twoje fp ?


RE: SMS Premium Dążenie do lepszego Jutra ! - Rps - 18-06-2015 19:01

Przeróżnie Smile Ile min 5k do 35k , staram sie poprostu zeby na kazdym wyrabiał on zasięg x2 swojej wartości like Wink Czasem z lepszym czasem z gorszym skutkiem Smile


RE: SMS Premium Dążenie do lepszego Jutra ! - DawidJ1906 - 18-06-2015 19:18

Powodzenia ! Idea


RE: SMS Premium Dążenie do lepszego Jutra ! - Pasza dla konia - 18-06-2015 19:26

Wczoraj zarobił ~2200zł skubaniec Tongue
Gratki i obyś na takich dniówkach jechał!


RE: SMS Premium Dążenie do lepszego Jutra ! - Rps - 18-06-2015 19:37

Hehe Smile Dziś o wiele gorzej tyle że nie odpaliłem głównych działa oszczędzam je na weekend Smile

Czas na małe podsumowanko pierwszego dnia na forum Smile Dziś fajerwerek nie było ale wpadło nawet ładnie wiec dnia do nieudanych zaliczyć nie można Wink

Głównie nastawiam się na weekendy wiec w Niedziele powinna siąść bardzo ładna kwota

Pozdrawiam ! Smile


RE: SMS Premium Dążenie do lepszego Jutra ! - skocznowaty - 18-06-2015 20:25

super !!!


RE: SMS Premium Dążenie do lepszego Jutra ! - selfie - 18-06-2015 20:35

No ładnie, chętnie obejrzę jak to się rozwinie Smile


RE: SMS Premium Dążenie do lepszego Jutra ! - piciaszek - 18-06-2015 21:40

Ja również!