Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Szukam promocji na nike - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Szukam promocji na nike (/Temat-Szukam-promocji-na-nike-116169)



Szukam promocji na nike - Nimfo - 18-06-2015 08:24

Czy ktos cos wie ;> ?


RE: Szukam promocji na nike - MilanFan - 18-06-2015 10:10

Chodzi Ci o buty czy o ubrania? Sprecyzuj pytanie. Wink


RE: Szukam promocji na nike - katie.black - 18-06-2015 10:32

Posiadam kody do Zalando na -15% dla nowych klientów - na Nike też obowiązuje


RE: Szukam promocji na nike - Nimfo - 20-06-2015 11:19

(18-06-2015 10:10)MilanFan napisał(a):  Chodzi Ci o buty czy o ubrania? Sprecyzuj pytanie. Wink

o buty Tongue tylko co tam jestem w sklepie to kijowate kolory a air maxy chce, a rabat by nie zaszkodzil Smile) i to ze meskie buty robia poszerzane to jest prawda .... 41 wkladka 26 cm jest wieksze od damskich 41 26,5 cm ...moze ktos chce kupic ? oryginalne czarne buty meskie 41 rozm 26 cm ... bo mi noga lata z pudelkiem nowe ...albo zamienic na damska rozmiarowke ?

Ps kiedy maja w salonie nike przewaznie dostawe?


RE: Szukam promocji na nike - Adriano42 - 20-06-2015 12:26

(20-06-2015 11:19)Nimfo napisał(a):  
(18-06-2015 10:10)MilanFan napisał(a):  Chodzi Ci o buty czy o ubrania? Sprecyzuj pytanie. Wink

o buty Tongue tylko co tam jestem w sklepie to kijowate kolory a air maxy chce, a rabat by nie zaszkodzil Smile) i to ze meskie buty robia poszerzane to jest prawda .... 41 wkladka 26 cm jest wieksze od damskich 41 26,5 cm ...moze ktos chce kupic ? oryginalne czarne buty meskie 41 rozm 26 cm ... bo mi noga lata z pudelkiem nowe ...albo zamienic na damska rozmiarowke ?

Ps kiedy maja w salonie nike przewaznie dostawe?

Jakie te buty posiadasz na sprzedaż? Jak możesz to pokaż jakieś zdjęcie na PW Smile


RE: Szukam promocji na nike - SylverWolf - 25-06-2015 08:12

Często można na Allegro wyrwać oryginalne Nike w promocyjnych cenach. Najlepiej też pojeździć po galeriach i popatrzeć ostatnie sztuki. W runcolors online są często promocje. Nie tylko męskie są szerokie, również rozmiary GS, dla dzieci takie są. Osobiście polecam sklep przemo sportbut na Allegro, oryginalne buty i często przeceny, mi się udało kupić air maxy 2014 (do biegania) za 338 zł.


RE: Szukam promocji na nike - tollusiek - 25-06-2015 09:45

(25-06-2015 08:12)SylverWolf napisał(a):  Często można na Allegro wyrwać oryginalne Nike w promocyjnych cenach. Najlepiej też pojeździć po galeriach i popatrzeć ostatnie sztuki. W runcolors online są często promocje. Nie tylko męskie są szerokie, również rozmiary GS, dla dzieci takie są. Osobiście polecam sklep przemo sportbut na Allegro, oryginalne buty i często przeceny, mi się udało kupić air maxy 2014 (do biegania) za 338 zł.

Fakt, na Allegro można znaleźć oryginalne buty Nike. Sprawa Air Maxów wygląda trochę inaczej. Musisz być ostrożnym bo tam większość to podróbki, albo "oryginalne buty wysyłane bezpośrednio od producenta" z Tajwanu czy z innego kraju. No i warto też czytać stronę "o mnie" sprzedawców, czasami jedynie tam się dowiesz, że produkt wysyłany jest właśnie nie z Polski, a z takich krajów. A jak zobaczysz dodatkowo słowo "dropshopping" to od razu uciekaj z aukcji Smile Żeby dokopać się do czegoś interesującego, to trzeba albo poświęcić dużo czasu i uwagi, albo mieć nieziemskiego farta.
A jeżeli mowa o sklepach stacjonarnych to fakt, często są promocje, ale żeby mieć wybór, musisz zaglądać do takich w dużych miastach (na moim przykładzie w Rzeszowie, choć miasto nie małe, to jednak ciężko coś znaleźć, choć może problem leży w moich gustach).


RE: Szukam promocji na nike - cadavar - 03-07-2015 18:45

Może taka?

http://www.pepper.pl/kupony/wyprzedaz-do-40-dodatkowe-10-znizki-z-kodem-rabatowym-nike-8438


Szukam promocji na nike - Majka - 18-12-2015 08:10

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.