Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
zakończona - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: zakończona (/Temat-zakonczona-116107)



zakończona - Reszka - 16-06-2015 20:22

1.Nazwa przedmiotu : konta puste
1. k 2010 - b
2. k 2011 - b
3. k 2012 - b
4. k 2013 - b
Pytaj o dostępność
2.Kontakt : pw lub gg
3.Sposób zapłaty za przedmiot : pp, bank


RE: Stażowe konta Facebook 2010 - 2013 - wydra87 - 27-06-2015 12:49

UWAGA NIE KUPOWAĆ U NIEGO!!! WCZORAJ KUPIŁEM OD NIEGO KONTO NA FB! ZMIENIŁEM NA SWÓJ MAIL I HASŁO, DZISIAJ ON ODBIŁ TO KONTO PO WERYFIKACJI TELEFONICZNEJ! PRZESTRZEGAM PRZED TYM GOŚCIEM!!!!


RE: Stażowe konta Facebook 2010 - 2013 - Reszka - 27-06-2015 15:22

No przyznaje że to moja sprawka, nie zaznaczyłem i kupujący zgłosił złe hasło myślałem że ktoś Mi podpieprzył konto Big Grin
Mogłeś najpierw zapytać i sobie darować słownik epitetów na gg zorientował bym się w domu.
No i czekam na twoją decyzje narwańcu Big Grin


RE: Stażowe konta Facebook 2010 - 2013 - wydra87 - 27-06-2015 15:50

Haha jasne taką bajkę możesz kolegom wciskać.


RE: Stażowe konta Facebook 2010 - 2013 - Reszka - 27-06-2015 19:04

To takie dziwne jest że nie skasowałem Wolne i nie dodałem sprzedane wydra87 ZC ?

Kupiłeś Jedno konto i to parę godzin wcześniej, nic nie straciłeś, zarobiłeś pewnie kilku krotność już jego wartości, dostałeś hajs za konto lub możliwość zamiany, zamiast napisać do mnie najpierw tylko zwyzywałeś mnie na gadugadu i pw i w profilu moim musiałeś napisać i w dwóch moich tematach w których nie brałeś udziału nawet i jeszcze w jednym dziale temat założyłeś żeby na końcu nawet nie potwierdzić dwoma słowami że dostałeś pieniądze Smile Na dodatek to ty zbanowałeś te konto, dziwne że tak doświadczony użytkownik nie wiedział że takie nerwowe próby muszą się ID skończyć ? Gdybyś zachował się normalnie to miał byś te konto i jeszcze pewnie drugie bo tu moja wina bezsprzeczna była. Ale okazałeś się narwańcem i wolałeś ze mnie zrobić oszusta, okej.


zakończona - Klin - 29-06-2015 15:04

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.