Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lukines - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Lukines (/Temat-Lukines-116099)

Strony: 1 2 3 4


Lukines - bartex89 - 16-06-2015 18:12

temat tutaj http://zarabiam.com/Temat-Lukines-wzial-pieniadze-za-bota-i-go-nie-wykonal-116000

logował się na forum kilka razy, lecz nie raczy odpisać i nawet się wytłumaczyć.

Pieniądze odzyskam osobiście.

Wnoszę o bana oraz jeśli ktoś działa na make cashu, niech tam również poinformuje, o tej sytuacji.


RE: Lukines - piotrekprorok - 17-06-2015 22:49

no i po co piszesz kolejny temat? jeden nie wystarczy?


RE: Lukines - bartex89 - 17-06-2015 22:54

a po co sie wpieprzasz? posty nabijasz?

tak ekipa forum doradziła, wiec tak zrobiłem.

1 temat służył wyjaśniniu, zero odzewu to 2 temat służy poinformaowaniu o oszustwie. proste.


RE: Lukines - piotrekprorok - 17-06-2015 23:16

Zabronisz? Patrzac na stosunek Twojej reputacji do postow to raczej Ty ich sobie troche ponabijales wiec o tym raczej nie pisz Smile


RE: Lukines - AnnaKa - 18-06-2015 11:57

Również uważam że kolejny temat to jest potrzebny jak świni siodło. Był jeden temat teraz jest kolejny.
Napisałem osobiście do Łukasza żeby się odezwał. Sam nie znam dokładnie sytuacji. Podobno wysłałeś pieniądze i zrezygnowałeś z usługi czy to prawda?


RE: Lukines - bartex89 - 18-06-2015 14:06

Macie wiadomości gg , więc gdzie zrezygnowałem z usługi? Jeśli pisałeś do niego, to niech przedstawi swoje dowody, a nie, że się ukrywa i siedzi po cichu.

Podobno, to za przywłaszczenie sobie 50 zł jest ban, tym bardziej, że sa przedstawione dowody, a druga strona nie podejmuje konwersacji w wątku.


RE: Lukines - Lukines - 18-06-2015 16:23

Miałem zlecenie , przedłużyło się z powodu pogrzebu. Prawie skonczyles powiedziałem ze dajesz komuś innemu do roboty , a ja miałem stracić 3dni na robieniu czegoś za pol darmo za co nie chciałes potem zapłacić?

Sorki za post pod postem ale przez pogrzeb odwolalenm tak samo kilka zleceń osoby które pisały mogą to potwierdzic


RE: Lukines - AnnaKa - 18-06-2015 17:59

Ja potwierdzam ponieważ Łukasz miał również dla mnie robić 2 programy.


RE: Lukines - bartex89 - 18-06-2015 19:16

(18-06-2015 16:23)Lukines napisał(a):  Miałem zlecenie , przedłużyło się z powodu pogrzebu. Prawie skonczyles powiedziałem ze dajesz komuś innemu do roboty , a ja miałem stracić 3dni na robieniu czegoś za pol darmo za co nie chciałes potem zapłacić?

Sorki za post pod postem ale przez pogrzeb odwolalenm tak samo kilka zleceń osoby które pisały mogą to potwierdzic


Nie odzywasz się na gg i piszesz teraz bzdury. Czekam na skończenie programu i wysłanie go do mnie.


RE: Lukines - Admin - 21-06-2015 11:10

@[Lukines] @[bartex89]
Wywiązał się czy ban?
Jeśli niezbędne sa interakcje administracji to pamiętajcie o oznaczaniu kogoś z ekipy w poście poprzez @ [nick] - z pewnością przyśpieszy to interwencje.