Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Gry - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: FireGifts.pl (/Forum-FireGifts-pl-350)
+---- Wątek: Gry (/Temat-Gry-116098)



Gry - FireGifts.pl - 16-06-2015 17:32

Wszystkich użytkowników portalu FireGifts.pl zachęcamy do rejestracji w grach, które pojawiają się na naszej stronie!

Czekamy również na Wasze propozycje, jakie gry polecacie, które możemy umieścić na naszej stronie.

Dzisiaj zachęcamy do rejestracji w grze Might and Magic Heroes Online z naszego linku: http://panel.portmmo.com/scripts/click.php?aid=Firegifts&bid=61f02f18


RE: Gry - MaXimuS007 - 16-06-2015 21:07

Czy za rejestracje w tych grach przewidujecie jakąś nagrodę? Bo chyba jest jakiś cel w polecaniu tych gier.
Ewentualnie np. od osiągnięcia czegoś w danej grze ileś GP dawać. Ale to by musiało być opisane dla każdej gry z osobna. Każdy wtedy wysyłałby screen'a żeby udowodnić, że jest na takim etapie gry.


RE: Gry - Styler - 16-06-2015 21:13

Ewentualnie może to byś tylko informacja. Nie widzę, żeby oferowali za to punkty...


RE: Gry - Pasza dla konia - 16-06-2015 21:20

Z tego co kojarzę to ruch motywowany nie jest dozwolony w portmmo. Za zachęcanie do rejestracji w grach ( w tym przypadku za GP) jest równoznaczne ze złapaniem bana. No chyba, że to jakoś inaczej będzie się rozgrywało Smile


RE: Gry - Styler - 16-06-2015 21:25

Przecież na tą chwilę nic nie dostajecie za rejestrację na grach, więc wygląda na to że wszystko odbywa się w porządku.


RE: Gry - FireGifts.pl - 17-06-2015 08:45

Zgadza się, nie możemy oferować żadnych punktów za rejestrację w grach - możemy je tylko polecać i zachęcać do rejestracji. Smile


RE: Gry - haha40027 - 17-06-2015 09:23

Jak kilka razy zrobicie coś w ramach 'wolontariatu' to przecież się nic nie stanie...

Albo się stanie - pojawią się lepsze nagrody do wygrania Huh Idea


RE: Gry - FireGifts.pl - 17-06-2015 09:32

(17-06-2015 09:23)haha40027 napisał(a):  Jak kilka razy zrobicie coś w ramach 'wolontariatu' to przecież się nic nie stanie...

Albo się stanie - pojawią się lepsze nagrody do wygrania Huh Idea

To prawda. Smile Cały czas staram się i pracuje, aby odbudować ten portal, ale do tego potrzebni są nowi użytkownicy, nowi partnerzy i zyski, które będą pokrywały wydatki, a w ten sposób możecie nam trochę pomóc. Smile

Watson


RE: Gry - MaXimuS007 - 17-06-2015 22:37

No spoko. Pytałem tylko, bo byłem ciekaw. Ja sam pewnie nie zagram w polecane gry, ponieważ nie mam zawiele czasu na granie ostatnimi czasy, a jak już gram, to raczej na xbox'ie. Ale inni mogą skorzystać. Tongue