Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Jak działa system VAC? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Counter-Strike (/Forum-Counter-Strike-40)
+---- Dział: Ogólnie o Counter Strike (/Forum-Ogolnie-o-Counter-Strike-98)
+---- Wątek: Jak działa system VAC? (/Temat-Jak-dziala-system-VAC-116056)



Jak działa system VAC? - Lipko111 - 16-06-2015 01:32

Witam. Dzisiaj zagrałem mecz życia AWP i po obejrzeniu ponownie demka stwierdziłem, że miałem kilka akcji takich cheaterskich (typu: wyczekanie przeciwnika, zawrócenie w odpowiednim czasie na bs itp). Moje pytanie brzmi: Jak działa system VAC?

P.S. Oczywiście grałem bez haksów. Big Grin


Tutaj demko dla zainteresowanych: http://www8.zippyshare.com/v/XntBE46o/file.html


RE: Jak działa system VAC? - Fricooo - 16-06-2015 06:15

VAC sprawdza czy nie korzystamy na swoim komputerze z niedozwolonych dodatkow (cheatow), nie majstrowales przy plikach itd.
Za zwykle podejrzenia VAC Bana nie dostaniesz Tongue Inna sprawa jest jezeli ktos Cie zreportowal. Twoje demo znajdzie sie na overwatchu i zostanie ocenione Big Grin


RE: Jak działa system VAC? - LMKY - 16-06-2015 09:25

Później wytłumaczę, trochę się na tym znam 😀

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka


RE: Jak działa system VAC? - tollusiek - 16-06-2015 11:50

Z tym overwatchem to musisz uważać. Jakiś czas temu, pro gracz (którego nicku już nie pamiętam) dostał bana na swoim smurf koncie właśnie przez overwatch. Tam, jeżeli oceniający w przewadze zagłosują za tym, że coś miałeś, a następnie ktoś od Valve podejmie ostateczną decyzję na Twoją niekorzyść, to może być problem. Bo oczywiście możesz napisać wtedy do supportu albo jakieś odwołanie, ale kto wie ile to się może ciągnąć.
Pozdrawiam! Smile


RE: Jak działa system VAC? - Mercz - 16-06-2015 12:08

Mój kolega dostał po obejrzeniu demka, a odwołanie przeciagali cały czas.


RE: Jak działa system VAC? - rr1999 - 17-06-2015 05:57

(16-06-2015 11:50)tollusiek napisał(a):  Z tym overwatchem to musisz uważać. Jakiś czas temu, pro gracz (którego nicku już nie pamiętam) dostał bana na swoim smurf koncie właśnie przez overwatch. Tam, jeżeli oceniający w przewadze zagłosują za tym, że coś miałeś, a następnie ktoś od Valve podejmie ostateczną decyzję na Twoją niekorzyść, to może być problem. Bo oczywiście możesz napisać wtedy do supportu albo jakieś odwołanie, ale kto wie ile to się może ciągnąć.
Pozdrawiam! Smile
Ten pro gracz to oczywiscie ScreaM. Dostał bana na swoim smurf koncie z overwatcha, czyli sprawa trafia dalej do Valve. Te overwatche od g4+ czy tam 200 wygranych/500h nie powinny być dostępne. Koles ledwo do golda wejdzie i juz ma decydowac kto ma cheaty na poziomie globala...


RE: Jak działa system VAC? - firevex - 24-08-2015 19:25

Dokładnie, beka z tego bana dla screama


RE: Jak działa system VAC? - konradowski02 - 20-01-2021 22:16

Gracze na overwatch sprawdzają demo o ile dostaniesz kilka reportów, jeśli dostaniesz bana na overwatch to jeszcze demko leci przez valve. i z tego co wiem, od chyba 100 killi automatycznie lecisz na overwatcha.