Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Ah ten facebook - mysc jasnowidz ^^ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Ah ten facebook - mysc jasnowidz ^^ (/Temat-Ah-ten-facebook-mysc-jasnowidz-116052)



Ah ten facebook - mysc jasnowidz ^^ - lodzik496 - 15-06-2015 23:00

Może od początku. Zarabiałem na shorte na fanpejdżach ale było bardzo cienko z kasą. Więc postanowiłem przerzucić się na linktogame i rejestracje w grach. Fanpage oczywiście erotyczne Big Grin

I tak oto jak udało się zbierać ładne dniówki...
[Obrazek: NjxZkYI.jpg]

...przyszła blokada pierwszego fanpage. Pogadałem trochę z myscem...
[Obrazek: F2197Fb.jpg]

...był bardzo zdziwiony moimi wynikami na tak małych fanpage. (chyba się nie gniewasz za upublicznienie Big Grin ) Jak widać na zdjęciu, postanowiłem zaryzykować i wrzucać, powiedzmy, dość dobre fotki Big Grin (oczywiście bez żadnej perwersji czy całkowitej nagości, nie przesadzajmy). I takie są właśnie efekty tego ryzyka
[Obrazek: y4uOYJx.jpg]

Ale co udało mi się zarobić, to moje. Teraz jestem uzbrojony w większe doświadczenie jeśli chodzi o fanpage, tworzenie ich, reklamowanie, pozyskiwanie ruchu, zabezpieczenie przed utratą, pisanie postów więc może być tylko lepiej. Mam w zanadrzu jeden fanpage który w ciągu 2 dni zdobył 3k like (zasięgi nawet do 6/7k) więc będę go rozwijał aż rozwinę go do stanu takiego, w jakim był mój największy fanpage - 11k like.

[Obrazek: never-give-up.jpg]


Jeszcze tak na sam koniec mała notka do początkujących. Ludzie! Zacznijcie używać wyobraźni! inwencji twórczej! Pomyślcie trochę! Na prawdę, jak widzę setny raz fanpage o nazwie "seksi studentki, polskie piękności, sexi dupcia" to się po prostu rzygać chce. Sam popełniłem ten błąd i mój pierwszy fanpage zrobiłem o nazwie Najgorętsze Polki w sieci. Ale za drugim razem już pomyślałem, zrobiłem chwytną nazwę i przez noc wpadło mi tysiąc lajków, od rana do 15! kolejny tysiąc a posty miały zasięgi 15-20k! Także ludzie, myślcie! Big Grin Starczy moich wywodów.


RE: Ah ten facebook - mysc jasnowidz ^^ - piotrekprorok - 15-06-2015 23:02

Nie rozumiem za bardzo co na celu ma ten temat...


RE: Ah ten facebook - mysc jasnowidz ^^ - lodzik496 - 15-06-2015 23:07

(15-06-2015 23:02)piotrekprorok napisał(a):  Nie rozumiem za bardzo co na celu ma ten temat...

Właściwie to chciałem wylać swoje żale, przemówić do rozsądku nowym i może wywiąże się z tego jakaś ciekawa dyskusja Big Grin

Nie hejtuj Sad


RE: Ah ten facebook - mysc jasnowidz ^^ - alfonsPL - 16-06-2015 08:18

Zarobiłeś troszeczke kasy i pouczasz innych...


RE: Ah ten facebook - mysc jasnowidz ^^ - egnaro - 16-06-2015 09:19

To raczej do działu z dziennikami pasuje.


RE: Ah ten facebook - mysc jasnowidz ^^ - selfie - 16-06-2015 09:43

Dla niecierpliwych w skrócie: Założyłem fp> Usunęli mi fp> Zarobiłem na fp.