Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Promocja Fanpage - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Promocja Fanpage (/Temat-Promocja-Fanpage-116051)



Promocja Fanpage - N3way - 15-06-2015 22:45

Cześć!
Jestem początkującym w tworzeniu Fanpage, dlatego nie wiem co zrobić najpierw aby na Fanpage przybyło trochę osób szczególnie w początkowej fazie, nie zależy mi na fake lajkach, ponieważ mam zamiar do końca czerwca na każdym z moich Fanpage mieć po 1k lików co najmniej. - budowanie swojego zaplecza pod zarabianie.

Jeśli ktoś zna jakieś poradniki, nawet anglojęzyczne to bardzo bym prosił o podanie w komentarzu, ewentualnie podzielić się swoją wiedzą na ten temat - byłbym bardzo wdzięczny. Oczywiście proszę nie podawać coś typu S4S ponieważ to nawet nie jest ten etap, chodzi o te pierwsze, początkowe Like!

Osobiście zastanawiałem się nad dwoma opcjami z których zapewne skorzystam:
1) dołączenie do tematycznej grupy i zareklamowanie swojego FP (mogę tak tylko z 4/9 FP)
2) Dodawanie znajomych na fake koncie i wysyłanie zaproszeń do polubienia strony

Zapewne jest to za mało, dlatego proszę o parę porad.


RE: Promocja Fanpage - tyson999 - 16-06-2015 10:32

Jeżeli miałbym Ci coś podpowiedzieć to najpierw nabij sobie trochę like w serwisach typu addmefast czy coś podobnego. Później gdy będziesz miał te klika tysięcy like możesz udostępniać fanpage innych osób w zamian za udostępnienie Twojego. Smile


RE: Promocja Fanpage - N3way - 16-06-2015 13:31

Tylko po nabiciu wielu pkt na addmefast i "zleceniu" nabicia lajków, 9 pkt za jeden, przez 2h polajkowały aż 4 osoby.


RE: Promocja Fanpage - wiezaawieza - 16-06-2015 13:51

(16-06-2015 13:31)N3way napisał(a):  Tylko po nabiciu wielu pkt na addmefast i "zleceniu" nabicia lajków, 9 pkt za jeden, przez 2h polajkowały aż 4 osoby.

Zleć za 2pkt i też różnicy nie będzie... Z addmefast korzystają raczej boty, a bot najlepiej działa na wyświetleniach youtube. Ja zleciłem 1000 wyświetleń filmiku i w 24h było gotowe Wink Ale i tak dobrze żeby to zlecenie wisiało, bo kiedyś ci wszystkie lajki dojdą Tongue Ale i tak obcinają dużo, bo zleciłem 100 subskrypcji i wykonało mi, a subów mam 64 -,-


RE: Promocja Fanpage - N3way - 16-06-2015 14:01

Dlatego szukam innej metody niż addmefast i co ważniejsze wolałbym realne lajki, a nie fejkowe. Szczególnie, że od lipca chciałbym zarabiać na tych FP.


Promocja Fanpage - Admin - 18-06-2015 16:56

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.


RE: Promocja Fanpage - RedZZueR - 24-06-2015 17:10

(16-06-2015 14:01)N3way napisał(a):  Dlatego szukam innej metody niż addmefast i co ważniejsze wolałbym realne lajki, a nie fejkowe. Szczególnie, że od lipca chciałbym zarabiać na tych FP.
Yyy nie wiem kto teraz sobie nabija lajki na AddMeFast czy innych stronach o wymianie bo to jest zupełnie bez sensu. Większośc ogarniętych adminów fanpejdży prosi o statystyki strony i co wtedy? Co z tego, że będziesz miał 2k like jak będą Ci lajkować ludzie z Afryki a zasięg posta będziesz miał taki co ma fanpage 200like... Próbując oszukiwać ludzi na s4s, dając sobie sztuczne like daleko nie zajdziesz. Smile Polecam zebrać 1 fejkiem grupy mające w nazwie "LIKE, WYMIANA, PROMUJEMY" i tam porozsyłać + możesz dodatkowo w komentarzach pod postami popularnych fp typu kwejk ale też oczywiście z fejka, nie swoim fp bo Ci zablokuja link do niego.