Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
adiros - oszust na potęge - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: adiros - oszust na potęge (/Temat-adiros-oszust-na-potege-116046)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: adiros - oszust na potęge - adiros - 15-06-2015 21:54

(15-06-2015 21:51)mamrocik napisał(a):  Przykro mi to czytać , ale fakt dałeś się nabić w butelkę Undecided .
Podobne sprawy były na allegro np. ( SPRZEDAM zdjęcie POSTACI 150 lvl TANIO) .
Po wygraniu aukcji , i dokonaniu zakupu , wielkie zdziwienie , LOL dlaczego nie otrzymałem konta do gry ...
Trzeba czytać co się podpisuje oraz na co się zgadza, w tym wypadku kupiłeś kontakt do gościa Xpokerface .

Edit: Do urzędu ma czas, cały okrągły rok , więc spokojnie zdąży zapłacić podatek Wink

ale ja go nie oszukałem Tongue naprawdę sprzedałem mu kontakt do typa co mi apki po 50$ sprzedaje Tongue


RE: adiros - oszust na potęge - melkao - 15-06-2015 21:56

Co ci kurwa sprzedaje? ten koleś nic nie sprzedaje bo nie ma żadnych aplikacji bo mu fb nie akceptpuje pajacu


RE: adiros - oszust na potęge - Pmxq - 15-06-2015 21:56

[Obrazek: image.png?w=400&c=1]


RE: adiros - oszust na potęge - adiros - 15-06-2015 21:58

(15-06-2015 21:56)melkao napisał(a):  Co ci kurwa sprzedaje? ten koleś nic nie sprzedaje bo nie ma żadnych aplikacji bo mu fb nie akceptpuje pajacu

zacznij się wyrażać, śmiem twierdzić, że poprostu nie zachowałeś kultury i Cie obcokrajowiec olał. Na początku dałem ss, gdzie widąc jak wół, że sprzedaje aplikacje.


RE: adiros - oszust na potęge - melkao - 15-06-2015 22:00

Olał mnie?


A ty co? pisałeś na zc ludziom że będziesz miał wczoraj/dzisiaj 30 aplikacji masz? nie masz

bo koleś ci nie sprzedał bo nie ma więc przestań pierdolić farmazony...

Kontakt który mi sprzedałeś jest spalony bo koleś już nie sprzedaje aplikacji bo ich nie ma więc isę nie ośmieszaj


RE: adiros - oszust na potęge - daniel42na - 15-06-2015 22:01

adiros - oczywiście, że oszukałeś, bo typ nie chciał kupić aplikacji którą może sobie stworzyć każdy kto ma w dupie dziure, tylko chciał apke z publish actions. Osoba którą mu podałeś nie potrafiła tego dostarczyć, więc wprowadziłeś człowieka w błąd i przywłaszczyłeś sobie pieniądze wzamian za NIC.


RE: adiros - oszust na potęge - piotrekprorok - 15-06-2015 22:02

melkao jeszcze ze 3 posty i z forum się żegnaj. Dawno tu nie widziałem tak niskiego poziomu jaki reprezentujesz. Posty pozgłaszane, bo tak to się możesz odzywać do kolegów w gimnazjum a nie na tym forum.


RE: adiros - oszust na potęge - adiros - 15-06-2015 22:02

(15-06-2015 22:00)melkao napisał(a):  Olał mnie?


A ty co? pisałeś na zc ludziom że będziesz miał wczoraj/dzisiaj 30 aplikacji masz? nie masz

bo koleś ci nie sprzedał bo nie ma więc przestań pierdolić farmazony...

Kontakt który mi sprzedałeś jest spalony bo koleś już nie sprzedaje aplikacji bo ich nie ma więc isę nie ośmieszaj

sprzedaje nadal, nei mam to poczekam tydzień. nie widzę problemu Smile
Proszę:
http://screenshooter.net/102533358/qywmpqg
widzimy, ze odpowiedzial na pytanie czy bedzie mial jeszcze apki i czy robi nowe prośby o prawa i odpisal, ze dzisiaj nie bo ma 2 egzaminy, wiec zapewne jak bedzie mia lczas na dnaich to zrobi Wink

miał nie pisać... a jednak napisał >.<
http://screenshooter.net/102533358/tkaorrg


RE: adiros - oszust na potęge - Szrejter - 15-06-2015 22:03

Przecież to nie wina @adiros , że facet/gość, który sprzedawał do tej pory apki aktualnie ich nie ma... Co nie oznacza, że już ich nie będzie miał... facepalm


RE: adiros - oszust na potęge - adiros - 15-06-2015 22:03

(15-06-2015 22:01)daniel42na napisał(a):  adiros - oczywiście, że oszukałeś, bo typ nie chciał kupić aplikacji którą może sobie stworzyć każdy kto ma w dupie dziure, tylko chciał apke z publish actions. Osoba którą mu podałeś nie potrafiła tego dostarczyć, więc wprowadziłeś człowieka w błąd i przywłaszczyłeś sobie pieniądze wzamian za NIC.

Ale ten pan sprzedaje aplikacje, wystarczy poczekać... Smile ostatnia apke od niego kupiłem 30min przed sprzedaniem kontaktu, skąd mogłem wiedzieć, że akurat teraz fb mu odrzuci... Za tydzień będe pisać o kolejne i zapewne będzie miał.