Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
adiros - oszust na potęge - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: adiros - oszust na potęge (/Temat-adiros-oszust-na-potege-116046)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


RE: adiros - oszust na potęge - nicooo - 15-06-2015 21:42

Spinacie się tak , że zaraz któremuś żyłka pęknie i będzie Amen Jerk


RE: adiros - oszust na potęge - adiros - 15-06-2015 21:44

(15-06-2015 21:42)nicooo napisał(a):  Spinacie się tak , że zaraz któremuś żyłka pęknie i będzie Amen Jerk

Ja się nie spinam. Śmieje się z idioty Big Grin


RE: adiros - oszust na potęge - piotrekprorok - 15-06-2015 21:46

Nie wiem jak tam sprawa, ale odzywki pokazane na screenach usera @[adiros] pokazują głównie, że autor tematu nie wyszedł jeszcze z gimnazjum Lol

@edit
W tym temacie to tylko udowadnia Smile

Cytat: Taka sprzedasz jest nielegalna i nie da się z niej rozliczyć ryczałtem..poczytaj w necie neosie...

albo

Cytat: Tak się ckliwie składa że moja siostra robi w US... nawet jeśli się wymigasz od tego chociaż mega wątpie to na bank masz nierozliczone z podatku inne rzeczy i gwarantuje ci że cie upierdole w US że nie będziesz nawet wiedział jak się nazywasz..


Serio? Big Grin a jego wujek jest prezydentem i posadzi całą Twoją rodzinę za kratki Smile

^tak idąc tokiem rozumowania tego osobnika...


RE: adiros - oszust na potęge - adiros - 15-06-2015 21:49

no i ostatnia wiadomość od tego typa, a szkoda, bo już było śmiesznie...
http://screenshooter.net/102533358/jekyuvj


RE: adiros - oszust na potęge - melkao - 15-06-2015 21:50

Zobaczymy czy się będziesz śmiał jak dostaniesz wezwanie do US Smile


RE: adiros - oszust na potęge - mamrocik - 15-06-2015 21:51

Przykro mi to czytać , ale fakt dałeś się nabić w butelkę Undecided .
Podobne sprawy były na allegro np. ( SPRZEDAM zdjęcie POSTACI 150 lvl TANIO) .
Po wygraniu aukcji , i dokonaniu zakupu , wielkie zdziwienie , LOL dlaczego nie otrzymałem konta do gry ...
Trzeba czytać co się podpisuje oraz na co się zgadza, w tym wypadku kupiłeś kontakt do gościa Xpokerface .

Edit: Do urzędu ma czas, cały okrągły rok , więc spokojnie zdąży zapłacić podatek Wink


RE: adiros - oszust na potęge - Szrejter - 15-06-2015 21:51

@melkao , ale kultura osobista to Cię obowiązuję również... facepalm

@up, ale podczas zakupu nie było żadnej mowy o szczegółach - kupił kontakt to go dostał, proste...


RE: adiros - oszust na potęge - nicooo - 15-06-2015 21:52

"Dzieciaku do 30 latka? nie wiesz z kim zadarles ale sie przekonasz"
Wiosna lato jesień zima gimby na forum wciąż przybywa facepalm


RE: adiros - oszust na potęge - dmm11 - 15-06-2015 21:52

Dziwna sprawa, ale ja kupiłem od adirosa aplikacje, płaciłem z góry i wszystko było okej. Szybko i bez problemu dał mi aplikacje, nawet pozwolił mi później dosłać kilka groszy, bo nie miałem na pp.
Jeśli sprzedał ci kontakt, a ten pan nie chce ci sprzedać aplikacji to jest twój problem. Kontakt dostałeś więc
adiros dał ci to co kupowałeś.


RE: adiros - oszust na potęge - melkao - 15-06-2015 21:53

Ludzie... zastanówcie się.. po huja mi kontakt który kupiłem za 300zł do kolesia który sprzedaje apki

a ja pisze do kolesia i on pisze ze apke nie sprzedaje bo nie ma?

Jak ktoś chce ten zajebisty kontakt to piszcie na PW będziecie mieli kontakt który kupiłem za 300zł

Śmiech na sali.