Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pierwszy surfbar i bux. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Buxy oraz Surfbary (/Forum-Buxy-oraz-Surfbary-84)
+---- Dział: Dyskusje o Buxach i Surfbarach (/Forum-Dyskusje-o-Buxach-i-Surfbarach-312)
+---- Wątek: Pierwszy surfbar i bux. (/Temat-Pierwszy-surfbar-i-bux-116028)

Strony: 1 2


Pierwszy surfbar i bux. - Chati24 - 15-06-2015 18:16

Poszukuję pierwszego dla siebie surfbara i buxa. Najlepsze i pewne. Co polecacie? Smile Jak przekonacie to zdobędziecie poleconego Smile


RE: Pierwszy surfbar i bux. - Gore - 15-06-2015 18:19

Już na początku Ci mówię: odpuść sobie. Uzbierasz pracą po kilkanaście minut dziennie jakieś 2zł w miesiąc...


RE: Pierwszy surfbar i bux. - Chati24 - 15-06-2015 18:29

Więc co polecasz?


RE: Pierwszy surfbar i bux. - Gore - 15-06-2015 18:36

Skracanie linków na początek. I odpowiadając na Twoje przyszłe pytanie - nie, nie powiem Ci co trzeba robić. Masz dział "Poradniki", tam znajdziesz dosłownie wszystko Undecided


RE: Pierwszy surfbar i bux. - Chati24 - 15-06-2015 20:23

Ok dzieki poradze sobie. Chociaz nie rozumiem dlaczego nikt nie lubi mowic w jaki sposob?! Chyba na tym polega to.


RE: Pierwszy surfbar i bux. - Gore - 15-06-2015 20:51

@[Chati24] Bo na tym forum jest wylęgarnia osób leniwych. Dziesiątki osób daje z siebie wszystko by napisać ładne i przejrzyste poradniki, lecz nowi użytkownicy zazwyczaj nawet na poprzeglądanie działów są zbyt leniwi. Tylko chcą by ktoś odsyłał ich od linka do linka i najlepiej, żeby wyłożył łopatologicznie jak zarabiać tego 1$ dziennie. Tutaj strasznie potępiane jest lenistwo, więc jeżeli chcesz by inni Cię w jakiś sposób zaakceptowali - pokaż, że nie jesteś lemingiem, który zna tylko "daj" Lol


RE: Pierwszy surfbar i bux. - kapsel991 - 15-06-2015 22:08

Tu masz napisane krok po kroku, sprawdzone i działa.
https://atavist.com/cms/project/49347/sections/207929


RE: Pierwszy surfbar i bux. - Gore - 15-06-2015 22:11

@[kapsel991] I co to niby jest? Rolleyes


RE: Pierwszy surfbar i bux. - Chati24 - 15-06-2015 22:47

Nie rozumiemy sie... Szukać to ja mogę i czytać o inwestycjach, buxach, surfach, uploudowaniu, reklamach, blogach, programach partnerskich itp. itd. TUTAJ CHODZI O NAKIEROWANIE poprzez swoje doświadczenie, żebym wiedział, którędy podążać. Jeśli komuś się udało zarobić np poprzez inwestycje, to dlaczego ma nie powiedzieć, że w tej dziedzinie i w ten sposób (bo jest tam kilka walutowych bla bla bla). MOGĘ PRZEJRZEĆ CAŁE FORUM I NIC NIE ZROZUMIEĆ ale uważam, że lepiej się spytać. Zawsze byłem tego uczony, żeby czerpać wiedzę od kogoś mądrzejszego i bardziej doświadczonego. Uczyć się od najlepszych itp. bla bla bla. Mianowicie wolę zostać nakierowany Smile a to, żeby być w tym najlepszy zostawiam sobie. BĘDĄC NOWYM UŻYTKOWNIKIEM JEST NA PRAWDĘ CIĘŻKO ZNALEŹĆ COŚ SENSOWNEGO. Pewnie w 90% ludzie zaczną od buxów, gdzie po tygoniu przestaną klikać i co dalej? Mam nadzieje, że rozumiecie mnie. Smile mimo wszystko dziękuje za jakiś odzew! PO TO JEST FORUM Smile
Miłej nocy.


RE: Pierwszy surfbar i bux. - Gore - 15-06-2015 22:55

Nie wiem po cholerę Ci tyle caps locka i idiotycznych aluzji, że niby nie wiem do czego jest forum.
Nie rozumiesz pewnych metod promowania czy słowek - dobra, załóż temat.
Chcesz się upewnić, który serwis będzie dla Ciebie lepszy przy Twojej pracy - dobra, załóż temat.
Zastanawiasz się czy można jakoś usprawnić Twoją pracę/szukasz mentora - zakładaj temat.
Masz zamiar pokazywać jaki jesteś leniwy i jak bardzo nie potrafisz czytać ze zrozumieniem tylko w odpowiedzi zalewać mnie masą tekstu, która tak naprawdę nie wnosi niczego - to forum raczej nie jest dla Ciebie, bo w chwilę Cię tutaj zjedzą.

Wydaje mi się, że Ty najzwyczajniej chcesz, żeby ktoś Ci dał swoją starą niszę i dokładnie powiedział co masz zrobić, żeby $ do Ciebie płynęły. To tak nie działa. Masz wszystkie metody zarabiania opisane w różnych działach, wystarczy poszukać.

A Ciebie ogółem zgłosiłem, bo mam podejrzenia, że to jakieś kolejne multikonto upierdliwców, którzy wcześniej mieli dokładnie taką samą postawę jak Ty i już wylecieli z tego forum.