Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości (/Temat-Dziennik-nie-pracy-Paszy-wysokiej-jakosci-116024)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości - Pasza dla konia - 01-12-2015 19:12

Wielki powrót!


Stało się... Dzisiaj postanowiłem ponownie prowadzić dziennik zarobków, lecz tym razem w serwisie OGmobi. Jest to sieć afiliacyjna z ofertami mobilnymi.

Oficjalnie zacząłem zarabiać tam 21 października.... W sumie co będę pisał, poniżej przedstawiam tabelkę zarobków.

[Obrazek: tjxLhra.png]

Między 8-24 listopada zrobiłem sobie przerwę (w sumie dłuższa niż oczekiwałem Big Grin) ze względu bana na mojej ulubionej stronie do zbierania trafficu.

[Obrazek: S10eFC4.png]

Po przerwie zarobki niestety nie powalają. Z tego względu postanowiłem kontynuować dziennik.

Zaczynajmy....

Dzień 1 (01.12.2015r.)

Co zrobiłem?
  • Nic


Co planuje zrobić:
  • wymyślić nowy tekst promujący
  • sprawdzić niszę innych poprzez udawanie "zboczucha" na kiku Jerk2
  • liczyć pieniądze


Ile zarobiłem:

$ 0,10

Podsumowanie:


W tygodniu niestety zarobki są bardzo małe, ze względu mój target. 90% trafficu jest z USA i żeby dotrzeć do większej ilości osób trzeba spamować po 23. Dzisiaj planuje oczywiście dobić do około 5$.


W sumie i tak nikt tego nie czyta, więc napiszę byle co
Niedźwiedź czarny, baribal, niedźwiedź amerykański (Ursus americanus) – gatunek drapieżnego ssaka z rodziny niedźwiedziowatych (Ursidae).

Postaram się codziennie aktualizować dziennik.



RE: Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości - Pasza dla konia - 05-12-2015 09:53

Czas Ogmobi to czas -6h bodajze, przez co nie bylem w stanie wrzucic zarobkow.

Pracowalem okolo 2h i przez ten czas zdazylem zarobic [img]
[Obrazek: IMG_20151205_094703.jpg]

Oczywiscie nie trafilem zbytnio w pore i bardzo malo ludzi pisalo wiadomosci. Gdyby nie ten uskok to pewnie bym zarobil cos kolo 20$. Dzisiaj postaram sie troche wiecej zarobic, z mniejszym nakladem pracy(macro).


RE: Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości - Pasza dla konia - 11-12-2015 22:33

[Obrazek: 8fcrcVh.png]

#Biedackieoferty


RE: Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości - create - 11-12-2015 22:39

Bardzo mnie tym tematem zaciekawiłeś powiem szczerze. Powiedz mi jak to dziala? Wybieram jakas oferte/gre/apke i spamuje linkiem czyy musze swtorzyc swoj wlasny landing page i dopiero pod niego podpiac link z oferta tzn pod dajmy na to "download" i oczywiscie ruch tylko mobilny tak? Ala android/ios.

Pozdrawiam


RE: Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości - Pasza dla konia - 11-12-2015 22:45

Tak wygląda standardowy content locker (oczywiście tytuł, opis itp są zmienne).

[Obrazek: JTDM0cn.png]

Dostajesz też od nich landing page (30 około), które są na ich serwerach. Ty dostajesz tylko link do promowania.

Co do ruchu to jest kilka ofert dla PC, jednak w content lockerze można ustawić przekierowanie na inną stronę, jeśli ruch pochodzi z innego urządzenia niż mobilne Smile