Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości (/Temat-Dziennik-nie-pracy-Paszy-wysokiej-jakosci-116024)

Strony: 1 2 3


RE: Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości - fracek8 - 15-06-2015 18:32

Kurde, właśnie ja też zarabiam na shorte, by ktoś poratował jakąś niszą. Chociaż 0,5 dolara na dzień. Z góry dzięki.


RE: Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości - Pasza dla konia - 15-06-2015 18:34

(15-06-2015 18:32)fracek8 napisał(a):  Kurde, właśnie ja też zarabiam na shorte, by ktoś poratował jakąś niszą. Chociaż 0,5 dolara na dzień. Z góry dzięki.

Spam na grupach tekstem, że oddasz rower bo się wyprowadzasz i zdjęcie jest w linku, bo nie masz teraz jak zrobić zdjęcia Smile


RE: Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości - fracek8 - 15-06-2015 18:35

hahaha, zajebisty pomysł. Nawet nie pomyślałem, że w taki sposób można Big Grin . Dzięki wielkie ;D


RE: Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości - Pasza dla konia - 15-06-2015 18:38

(15-06-2015 18:35)fracek8 napisał(a):  hahaha, zajebisty pomysł. Nawet nie pomyślałem, że w taki sposób można Big Grin . Dzięki wielkie ;D

Możesz też oddawać iphone z lekko zbitym ekranem w 100% sprawny, a jako, że pracujesz w firmie to dostałeś nowy Smile


RE: Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości - Gore - 15-06-2015 18:38

@[fracek8] Właśnie na tym polega zarabianie, chociaż krzta kreatywności Lol Ale wyrobisz się, też na początku nie mogłem znaleźć dobrych tekstów, a teraz zdarza się zgarnąć po 3$ dziennie impreza


RE: Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości - Pasza dla konia - 17-06-2015 22:12

Dzień Trzeci:


Czego dzisiaj dokonałem:
- pograłem w trochę w CS:GO i podszkoliłem język rosyjski
- Zacząłem zarabiać na 4lead na ich słynnym programie skiny CS:GO


Ile dzisiaj zarobiłem:
- 4lead.pl 21 zł


Cel na jutro:
31,50 zł/30 zł

Tutaj wstawiam sygnaturkę z zarobkami. Stan na dzień trzeci wynosił 78 zł.
[Obrazek: sign.php?sign_id=3&user_key=2713a4fbf3]

Podsumowanie:
Dzisiaj zrobiłem dwa konta na youtube i pospamiłem z 10 minut. Efekty są dla mnie zadowalające jak na początki. Zobaczymy co jutrzejszy dzień pokaże i czy uda mi się osiągnąć cel!



RE: Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości - full2000 - 19-06-2015 17:05

Powodzenia! Smile


RE: Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości - Pasza dla konia - 19-06-2015 20:51

Dzień Czwarty:


Czego dzisiaj dokonałem:
- pograłem w trochę w CS:GO i podszkoliłem język rosyjski
- założyłem kilka kont na yt i tyle..


Ile dzisiaj zarobiłem:
- 4lead.pl 42 zł
- firesub.pl 16 zł
Stan konta 4lead.pl 159.50 zł
Stan konta firesub.pl 44 zł


Podsumowanie:
Kończę zabawę z subami sms. Jest to dla mnie zbyt chamska forma zarobku. Oczywiście wiem, że ludzie potrafią ukazywać real content, lecz to nie na moją głowęLol



RE: Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości - N3way - 19-06-2015 23:51

Czyli teraz coś innego, czy w ogóle kończysz z zarabianiem w sieci?


RE: Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości - Pasza dla konia - 21-06-2015 00:34

No coś Ty.. Kończę raczej z subami ale pewne to nie jest