Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości (/Temat-Dziennik-nie-pracy-Paszy-wysokiej-jakosci-116024)

Strony: 1 2 3


Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości - Pasza dla konia - 15-06-2015 17:33

Witajcie!
Od dzisiaj będę relacjonował moje poczynania do osiągnięcia bogactwa. Jak wiadomo każdy zaczynał od buxów i ptc czy też skracania. Nie jest to jakieś mega ciężkie ale też nie przynosi wysokich zysków(a nawet średnich). Dobra bez owijania w bawełne, bo i tak wiem, że nikt tego nie czyta Lol.


Dzień pierwszy:

Moje zaplecze:
- fanpage 4k like,który z dnia na dzień traci zasięgi... Z 17k na post do 500 Lol
- Konto matka- 600 znajomych, staż 5-letni, około 300 grup (uwalone spamem w większości)
- kilka kont fb z dodanymi grupami (około 100)
- motywacje na zerowym poziomie


Czego dzisiaj dokonałem:
- pograłem w trochę w CS:GO i podszkoliłem język rosyjski
- dodałem do 30 grup tekst z linkiem shorte.st skryptem ze strony http://wefblee.com/ i zajęło mi to 5 minut
- obmyślałem plan działania (tajne przez poufne)


Ile dzisiaj zarobiłem:
- Shorte.st 10 centów (dodałem posty 20 minut temu,więc pewnie jeszcze wpadnie coś

Podsumowanie:
Nic dzisiaj nie zrobiłem to i nic nie zarobiłem. Jeśli chodzi o suby sms to już próbowałem i niestety nie mam drygu do przekonywania ludzi Rolleyes . Jeżeli ktoś ma dobre serduszko to może naprowadzić mnie na inne serwisy lub inny sposób.

Tak minął Dzień Pierwszy.



RE: Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości - selfie - 15-06-2015 17:36

Z chęcią podaruje Ci niszę na około 5$ dziennie bez większego zaangażowania, warunek: Musisz być hetero Jerk


RE: Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości - Gore - 15-06-2015 17:39

@[selfie] Miałeś na myśli "musi Ci być miły widok knagi" Lol


RE: Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości - Pasza dla konia - 15-06-2015 17:40

(15-06-2015 17:36)selfie napisał(a):  Z chęcią podaruje Ci niszę na około 5$ dziennie bez większego zaangażowania, warunek: Musisz być hetero Jerk

PEwnie coś z fotka.pl Lol


RE: Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości - selfie - 15-06-2015 17:42

Nic z tych rzeczy i zupełnie inny program partnerski + skracacz też możliwy do użycia Big Grin


RE: Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości - Pasza dla konia - 15-06-2015 17:43

(15-06-2015 17:42)selfie napisał(a):  Nic z tych rzeczy i zupełnie inny program partnerski + skracacz też możliwy do użycia Big Grin

W sumie jak masz chęci i czas to napisz na pw Smile


RE: Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości - yolo89 - 15-06-2015 17:50

też bym poprosił jeśli można ;o


RE: Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości - fracek8 - 15-06-2015 18:05

Też bym prosił, by się przydała taka nisza na początek Big Grin


RE: Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości - zjadamkredki - 15-06-2015 18:06

I już pijawy wyskoczyły Big Grin

Obserwuję Wink


RE: Dziennik (nie)pracy Paszy wysokiej jakości - Pasza dla konia - 15-06-2015 18:19

(15-06-2015 18:06)zjadamkredki napisał(a):  I już pijawy wyskoczyły Big Grin

Obserwuję Wink

Tak jak napisałem w pierwszym poście, nikt tego nie będzie czytać Tongue