Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Sprzedam poradnik Sub Sms ( możliwy automat ) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Sprzedam poradnik Sub Sms ( możliwy automat ) (/Temat-Sprzedam-poradnik-Sub-Sms-mozliwy-automat-116006)

Strony: 1 2 3


RE: Sprzedam poradnik Sub Sms ( możliwy automat ) - Hybrid1990 - 15-06-2015 14:07

no proszę jak się ładnie wyrobiłeś, a jeszcze 6 dni temu pisałeś:

(09-06-2015 16:47)DaMi0DoG napisał(a):  Siemka jestem w tym nowy leadmore.pl polecił mi kolega. Niby powiedział mi jak zarobić . Ale teraz mówi ze jak chce żeby mi lepiej wytłumaczył to mam zapłacić.

Wpadłem na pomysł ze poszukam kogoś kto pomógł by mi w ruszeniu z tym biznesem.

Moje zarobki średnio 6 zł na dzień max zdążyło się 18. Mój stan konta to 84 zł . Od tygodnia nie zarabiam

ciekawe
już nie wspominam o :
Dołączył: 09-06-2015
Spędzony czas online: 5 Godzin, 15 Minut


RE: Sprzedam poradnik Sub Sms ( możliwy automat ) - Majka - 15-06-2015 14:08

Czy jesteś pewien sprzedaży? Czy wiedza z poradnika nie jest ogólnodostępna dla Wszystkich? Na czym zarabiamy; fb, czaty, fora...?

@[DaMi0DoG]


RE: Sprzedam poradnik Sub Sms ( możliwy automat ) - DaMi0DoG - 15-06-2015 14:08

(15-06-2015 14:07)Hybrid1990 napisał(a):  no proszę jak się ładnie wyrobiłeś, a jeszcze 6 dni temu pisałeś:

(09-06-2015 16:47)DaMi0DoG napisał(a):  Siemka jestem w tym nowy leadmore.pl polecił mi kolega. Niby powiedział mi jak zarobić . Ale teraz mówi ze jak chce żeby mi lepiej wytłumaczył to mam zapłacić.

Wpadłem na pomysł ze poszukam kogoś kto pomógł by mi w ruszeniu z tym biznesem.

Moje zarobki średnio 6 zł na dzień max zdążyło się 18. Mój stan konta to 84 zł . Od tygodnia nie zarabiam

ciekawe
już nie wspominam o :
Dołączył: 09-06-2015
Spędzony czas online: 5 Godzin, 15 Minut
Jeśli chcesz mogę wysłać ci go żebyś go zrecenzował

Wysłane z mojego SM-350 przy użyciu Tapatalka



Nie za bardzo wiem co chcesz udowodnić tym postem


Czy jesteś pewien sprzedaży? Czy wiedza z poradnika nie jest ogólnodostępna dla Wszystkich? Na czym zarabiamy; fb, czaty, fora...?<br />
<br />
<a href="User-DaMi0DoG-90582">DaMi0DoG</a>



Poradnik nie skupia się na portalach społecznościowych . Głównie na aplikacjach dostępnych na androida oraz stronach internetowych . ( nie napisze jakich no będzie wszystko jasne . Możliwe ze bardziej zaawansowane osoby wpadły na ten pomysł i tak zarabiają nie sądzę żeby był on dostępny za darmo.


RE: Sprzedam poradnik Sub Sms ( możliwy automat ) - Hybrid1990 - 15-06-2015 14:22

(15-06-2015 14:08)DaMi0DoG napisał(a):  Jeśli chcesz mogę wysłać ci go żebyś go zrecenzował

wyślij go upoważnionej do tego osobie czyli tutorowi, np. surferowi albo nitramowi, ale najpierw załóż temat w odpowiednim dziale.

(15-06-2015 14:08)DaMi0DoG napisał(a):  Nie za bardzo wiem co chcesz udowodnić tym postem

nic nie udowadniam, przedstawiam tylko fakty, na podstawie których można przypuścić że twój poradnik nie ujrzy światła dziennego.

@edit
@down
zrób co masz zrobić, a nie pytaj się głupio


RE: Sprzedam poradnik Sub Sms ( możliwy automat ) - DaMi0DoG - 15-06-2015 14:25

(15-06-2015 14:22)Hybrid1990 napisał(a):  nic nie udowadniam, przedstawiam tylko fakty, na podstawie których można przypuścić że twój poradnik nie ujrzy światła dziennego.

W sensie że go nie sprzedam ??

Złożyłem temat w odpowiednim dziale ale czekam na akceptację.


Wysłane z mojego SM-350 przy użyciu Tapatalka


RE: Sprzedam poradnik Sub Sms ( możliwy automat ) - C4mp3R - 15-06-2015 15:36

Zejdźcie z chłopaka, założył temat, okej pomylił się, a już jest z góry skazywany na porażkę... Może akurat ma coś dobrego, co nie jest gotowcem dostępnym na forum. Xpokerface Data rejestracji nie zawsze świadczy o człowieku.


RE: Sprzedam poradnik Sub Sms ( możliwy automat ) - selfie - 15-06-2015 15:39

Nie wcale data nic nie sugeruje. Hybrid podał przykład- niedawno założył konto, ostatnio prosił o pomoc w zarabianiu a teraz sprzedaje "poradnik"" dniowkami 120 zł za 30 zł i to jeszcze w złym dziale Wink Błagam Cię a potem płacz i lament bo "złe forum oszukali mnie"


RE: Sprzedam poradnik Sub Sms ( możliwy automat ) - DaMi0DoG - 15-06-2015 15:43

(15-06-2015 15:39)selfie napisał(a):  Nie wcale data nic nie sugeruje. Hybrid podał przykład- niedawno założył konto, ostatnio prosił o pomoc w zarabianiu a teraz sprzedaje "poradnik"" dniowkami 120 zł za 30 zł i to jeszcze w złym dziale Wink Błagam Cię a potem płacz i lament bo "złe forum oszukali mnie"
Jak co tak bardzo przeszkadza ze ktoś potrafi zrobić to twój problem .

A skoro Mi nie wierzysz to ci go wyślę jeśli okaże się pomocny to zapłacisz.


Juz drogi raz próbowałem założyć tematy w odpowiednim dziale. Dziś chciałem jeszcze raz i się pomyliłem. Nie moja wina ze nie v akceptują ogłoszenia.
Wysłane z mojego SM-350 przy użyciu Tapatalka


RE: Sprzedam poradnik Sub Sms ( możliwy automat ) - Majka - 15-06-2015 15:51

Jak nie akceptują to znaczy, że poradnik nie jest dość dobry aby go sprzedawać.


RE: Sprzedam poradnik Sub Sms ( możliwy automat ) - DaMi0DoG - 15-06-2015 15:59

Nie wysyłam poradnika tylko zakładam wątek

Wysłane z mojego SM-350 przy użyciu Tapatalka