Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Lukines - wział pieniadze za bota i go nie wykonał - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Lukines - wział pieniadze za bota i go nie wykonał (/Temat-Lukines-wzial-pieniadze-za-bota-i-go-nie-wykonal-116000)



Lukines - wział pieniadze za bota i go nie wykonał - bartex89 - 15-06-2015 10:37

Witam,

Zleciłem napisanie bota wyżej wymienionemu użytkownikowi 3 tygodnie temu.
28 maja przelałem mu 50 zł, bo potrzebował na serwer i pisał, że już prawie skończył.

[Obrazek: lukines.jpg]

Lecz do dnia dzisiejszego bota nie widzę,żadnego kontaktu od 5 dni, ani zwrotu kasy, o który poprosiłem w piatek. Użytkownik się loguje tutaj na forum, a na gg nic nie odpisuje.

Mam dość już takiej zabawy.


[Obrazek: luk1.jpg]



[Obrazek: luk2.jpg]


RE: Lukines - wział pieniadze za bota i go nie wykonał - mucios - 15-06-2015 11:52

@[Lukines] tłumacz sie Smile


RE: Lukines - wział pieniadze za bota i go nie wykonał - Lotheo - 15-06-2015 11:56

Załóż dodatkowo wątek w SCAMIE Smile


RE: Lukines - wział pieniadze za bota i go nie wykonał - kuli - 16-06-2015 18:41

Na innym forum kiedys byl taki gosc co pozycjonowal strony i na zus potrzebowal 250 zl. To taka sama sytuacja;-)


RE: Lukines - wział pieniadze za bota i go nie wykonał - bolo9797 - 16-06-2015 18:44

Zaraz wbije na GG i do niego napisze.