Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pomoc. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Pomoc. (/Temat-Pomoc-115990)

Strony: 1 2


Pomoc. - Chati24 - 15-06-2015 07:06

Witam,
jestem świeży w zarabianiu przez internet... mianowicie mam pytanie.. Czy ze chce ktoś mi pomóc na początku, pokierować i nauczyć paru rzeczy? Będę wdzięczny i na pewno w jakiś sposób się odwdzięczę!
PISAĆ PRIV.
CZEKAM i pozdrawiam. Smile


RE: Pomoc. - adios123 - 15-06-2015 07:12

Nie czekaj na to, ze ktos Ci powie jak zarabiac. Czytaj forum, mysl logicznie.


RE: Pomoc. - Chati24 - 15-06-2015 07:23

Nie nie... Ja nie liczę, że ktoś powierzy mi swój sposób zarabiania tylko nakieruję i weźmie pod skrzydła.. Dzięki, czemu będzie mogła mieć nowego poleconego a ja nauczę się co nie co... uważam to za korzystne w dwie strony Wink


RE: Pomoc. - todek78 - 15-06-2015 07:43

Właśnie dobrze że pytasz, bo ja zaczynałem własnie od czytania forum itp, tam każdy ma swoje zdanie i można się pogubić w tym wszystkim. Ale w końcu znalazłem ludzi, którzy kilka lat zarabiają i mają wyniki. Odkąd idę za nimi jet super i nie tracę już ale zarabiam, i nawet nie boję się zainwestować większych kwot w niektóre programy. Oczywiście ryzyko jest zawsze, ale jak się uczymy, to od tych którzy coś osiągnęli Wink


RE: Pomoc. - Chati24 - 15-06-2015 07:48

Dlatego liczę na odzew Smile samo szukanie na forum jest ciężkie... to tak samo jak zabrać się za coś czego nie umiesz i tylko o tym czytać. Trzeba mieć mentora i robić praktycznie pod jego okiem, żeby cokolwiek zdziałać Smile tak jak w sporcie ma się trenera, w szkole nauczyciela itp. Smile


RE: Pomoc. - Snaggy - 15-06-2015 08:23

(15-06-2015 07:48)Chati24 napisał(a):  Dlatego liczę na odzew Smile samo szukanie na forum jest ciężkie... to tak samo jak zabrać się za coś czego nie umiesz i tylko o tym czytać. Trzeba mieć mentora i robić praktycznie pod jego okiem, żeby cokolwiek zdziałać Smile tak jak w sporcie ma się trenera, w szkole nauczyciela itp. Smile
Jeśli uważasz, że szukanie na forum jest ciężkie to nie wróżę ci świetlanej przyszłości w zarabianiu przez internet. Gdybyś raczył przynajmniej trochę czasu poświęcić na pobieżnie przejrzenie co się dzieję w poszczególnych działach na naszym forum to znalazł byś osoby, które same szukają podopiecznych.


RE: Pomoc. - Adriano42 - 15-06-2015 08:29

W jakiej dziedzinie chcesz zacząć zarabiać?


RE: Pomoc. - Chati24 - 15-06-2015 11:58

Jestem otwarty na propozycje!

=samo szukanie na forum nie... lepiej mieć przewodnika niż samemu błądzić.. Smile


RE: Pomoc. - Dan!el - 15-06-2015 22:31

(15-06-2015 11:58)Chati24 napisał(a):  Jestem otwarty na propozycje!

=samo szukanie na forum nie... lepiej mieć przewodnika niż samemu błądzić.. Smile

Czasem warto też samemu pomyśleć. Możliwe, że uda Ci się znaleźć lepszą niszę od innych. Wink


RE: Pomoc. - Chati24 - 15-06-2015 22:52

Macie racje! Warto samemu myśleć itp.
ALE PRZYKŁADOWO ZDEKLARUJE SIE NA INWESTYCJE TO PO CO MAM SIE UCZYĆ NA TYCH SAMYCH BŁĘDACH CO INNI I STRACIĆ?! Chyba chodzi o to, żeby komuś pomóc też? JA WOLE PYTAĆ! Smile

Bardzo poważnie myślę o inwestycjach ale nic na ten temat nie wiem i mam(praktycznie nie mam) mały budżet, więc muszę jakoś się dorobić sensownego budżetu. Smile