Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Zamknięty][SHOP] Koszulka i Notes [PLUSEXPRESS] - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Otrzymane Nagrody Lockerz (/Forum-Otrzymane-Nagrody-Lockerz-7)
+------ Dział: SHOP (/Forum-SHOP-264)
+------ Wątek: [Zamknięty][SHOP] Koszulka i Notes [PLUSEXPRESS] (/Temat-Zamkniety-SHOP-Koszulka-i-Notes-PLUSEXPRESS-11597)

Strony: 1 2 3


RE: [SHOP] Koszulka i Notes [PLUSEXPRESS] - GoreYoite - 09-08-2010 10:19

60 zł za koszulkę i zeszyt... ;f za dużo jak będą mniejsze ceny w shopie to z elektroniki sobie zamówię albo jak będę kupował rzeczy żeby być na restocku to sobie to przechowam i jak będzie tego 5 albo mniej to wtedy sobie do polski wyślę bo 60 zł to w 3 dupy kasy :/


RE: [SHOP] Koszulka i Notes [PLUSEXPRESS] - MotorniczyTramwaju - 09-08-2010 10:21

Chciałem się przekonać czy w ogóle to działa Smile


RE: [SHOP] Koszulka i Notes [PLUSEXPRESS] - paskur - 09-08-2010 10:24

HaH
odkurzacz wymiata Big Grin
Lockerz robi kiche bo w takiej wielkiej paczce notes, a PE nalicza od wymiarów, gz
ja mam swoją koszulke w skrzynce ale szkoda mi na nią 10$,
jakby ktoś chciał zamówić coś sobie z shopa do PE to zachęcam do zamówienia do mojej skrzynki, a koszty wysyłki na pół Smile


RE: [SHOP] Koszulka i Notes [PLUSEXPRESS] - Vesperus - 09-08-2010 10:32

Wybrałeś transport morski czy lotniczy ?


RE: [SHOP] Koszulka i Notes [PLUSEXPRESS] - MotorniczyTramwaju - 09-08-2010 10:37

Wybrałem transport lotniczy. Przy tak małej wadze lepiej, taniej i szybciej jest.


RE: [SHOP] Koszulka i Notes [PLUSEXPRESS] - Kaliber44 - 09-08-2010 11:20

Gz Tongue


RE: [SHOP] Koszulka i Notes [PLUSEXPRESS] - Pasiq - 09-08-2010 11:26

Jesli wysylasz kilka rzeczy za jednym razem to placisz za kazda z osobna tak? i przez paypala czy jakims innym sposobem
BTW Gratki ;d


RE: [SHOP] Koszulka i Notes [PLUSEXPRESS] - Jumper002 - 09-08-2010 16:19

nie no to dziala! gz motorniczy Smile
coz... za sprawdzenie PE wielki plus sie nalezy wkoncu straciles 60 zl na przesylce ale na ipadzie i tak wyjdziesz na plus wiec nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem xD


RE: [SHOP] Koszulka i Notes [PLUSEXPRESS] - roadkill33 - 09-08-2010 20:03

To wiedz mozna robic taki przekret na normalnym restocku general przesle do nich przesylke do Plus Express oni wysla to i tylko za przesylke zaplace a vatu i cla nie nalicza to się bardziej oplaca dac te 60 zł niz wydac te 500-1000 zl Wink albo zle mysle niewiem daj ktos znac jak ktos cos wie...


RE: [SHOP] Koszulka i Notes [PLUSEXPRESS] - MotorniczyTramwaju - 09-08-2010 20:19

Wiecej zobaczymy jak to wyjdzie z iPadem. Co najciekawsze nie dostałem żadnych faktur z Urzędu Celnego, tak jakby w ogóle tej paczki nie sprawdzono.