Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mercz - oszust. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Mercz - oszust. (/Temat-Mercz-oszust-115946)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Mercz - oszust. - Raster96 - 14-06-2015 19:26

Wstaw ten poradnik na forum i ludzie ocenią kto ma racje, i tak Ci go już nikt nie kupi. "Nie moja wina, że znałeś metody", no jak podałeś ogólnodostępne metody, które zna nawet największy nieogar, to się nie dziw - spamuj na FP, spamuj na grupach, postaw viralkę, to wszystko co zawiera ten poradnik.

Pisałem z gościem, który również zakupił poradnik, wysłałem mu link do ogólnodostępnego tematu na forum i przyznał mi rację. 3 osoby kupiły Twój poradnik i żadna z nich nie była zadowolona. Smile

Wczoraj pisałeś, żebym podał Ci powody dlaczego chcę zwrotu pieniędzy - wszystko masz opisane powyżej. Smile


RE: Mercz - oszust. - piotrekprorok - 14-06-2015 19:52

Poza tym ludzie, na co wy kur*a liczycie, gdy w recenzji jest napisane:

Po pierwsze:

Cytat:(...)natomiast minus to działalność tylko w obrębie Facebooka(...)


Po drugie:

Cytat:(...)gdyż tego typu skrypty i boty śmiało hulają po Internecie, a samo wpadnięcie na pomysł ich wykorzystania to owoc odrobiny inicjatywy i kreatywności(...)


Więc pretensje tylko i wyłącznie do siebie możecie mieć.


RE: Mercz - oszust. - Kurus92 - 14-06-2015 19:56

Morał z tej historii krótki i niektórym znany,jak sam nie pogłówkujesz to będziesz wydymany. Cool