Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Mercz - oszust. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Ocena Handlarzy (/Forum-Ocena-Handlarzy-249)
+---- Wątek: Mercz - oszust. (/Temat-Mercz-oszust-115946)

Strony: 1 2 3 4 5


Mercz - oszust. - Raster96 - 14-06-2015 13:15

Witam, nie chce mi się rozpisywać na temat tego gościa, więc wkleję tylko moją opinię na temat jego "poradnika", który sprzedawał za 60 zł.

"Kupiłem wczoraj ten "poradnik", od początku przeczuwałem, że coś jest nie tak. Autor poradnika wiedział, że poradnik nie jest nic warty i że będę żądał zwrotu pieniędzy, kazał mi wysłać pieniądze "do znajomego/rodziny". Zgodziłem się, po chwili otrzymałem poradnik, a gdy go przeczytałem, to się załamałem. Nie dowiedziałem się niczego nowego, a jak widać, jestem początkujący, jeśli chodzi o sub-sms.

Na forum w ogólnodostępny dziale jest prawie identyczny poradnik za darmo, w dodatku dostajemy tam lepsze programy, niż tutaj. Jedno mnie zastanawia, jakim cudem tutor dopuścił ten poradnik do sprzedaży, w dodatku za tak wysoką cenę. Nie wiem jak wyglądają inne poradniki na tym forum, bo pierwszy raz coś tutaj kupiłem, ale jeśli są na podobnym poziomie, to nigdy więcej żadnego nie kupię.

Poradnik usunąłem kilka minut po tym, jak go przeczytałem. Poprosiłem o zwrot pieniędzy i poinformowałem sprzedającego, że jeśli nie odzyskam pieniędzy, to dodam tutaj opinię i nikt więcej nie kupi jego "dzieła" oraz zgłoszę sprawę na PP, po czym sprzedający mnie wyśmiał - "Spór przy przelewie na rodzine? Powodzenia." Podałem mu link do tego tematu o którym pisałem wyżej i pokazałem mu moje wypowiedzi w tym temacie, które napisałem kilka dni przed zakupem tego "poradnika", żeby nie było, że przeczytałem poradnik, dowiedziałem się kilku nowych rzeczy i żądam zwrotu pieniędzy.

Najbardziej w tym wszystkim rozbawiło mnie jedno zdanie - "Sprzedaje 9 sztuk, by nie zepsuć niszy.", jakiej niszy? Używanie "programu", którego używa nawet większość początkujących, nazywasz niszą? beka

Gdybym nie skasował poradnika, to nawet bym go tutaj wkleił i podał link do tematu z forum, nie zależy mi na banie, bo nie pozwolę, żeby ktoś mnie oszukiwał. Smile"

!!!NIE POLECAM!!!


RE: Mercz - oszust. - piotrekprorok - 14-06-2015 13:23

@[Mercz]


RE: Mercz - oszust. - Raster96 - 14-06-2015 13:25

http://zarabiam.com/Temat-Poradnik-Nisza-SUBY-SKRACANIE-AUTOMAT-114928?page=3

Nie jestem pierwszą osobą, którą oszukał - http://zarabiam.com/Temat-Poradnik-Nisza-SUBY-SKRACANIE-AUTOMAT-114928?pid=1255624#pid1255624


RE: Mercz - oszust. - Majka - 14-06-2015 13:26

Recenzja wprowadza pewnie ludzi w błąd to jedna strona medalu.
A druga?!
Zapłaciłeś za poradnik i go dostałeś a czy sposób znasz czy nie to Twój problem. Dla Ciebie może być nie wartościowy a dla drugich cenny.

Co do poradników zamieszczanych na forum - 99 % jest do dupy. Powinien recenzować ktoś co zna się na subach. Nie każdy tutor musi być obeznany w nich a później mylne recenzje. Sorki takie jest moje zdanie.


RE: Mercz - oszust. - Raster96 - 14-06-2015 13:29

@[Majka] Tu nie chodzi o to, że znam tą metodę i chcę zwrotu pieniędzy. Smile
Na forum jest praktycznie identyczny temat za darmo, w dodatku dostajemy tam o wiele lepszą viralkę, a u niego płacimy 60 zł za syfną viralkę i za 0 jakichkolwiek rad.


RE: Mercz - oszust. - Majka - 14-06-2015 13:35

To mniej pretensje do tutora, który temat zaakceptował wystawiając pozytywną recenzje.
Też bym Ci nie zwróciła kasy....
END z mojej strony


RE: Mercz - oszust. - TikTak - 14-06-2015 13:41

Majka jaka ostra Big Grin / skoro poradnik jest za darmo to hm nie czaje tego że ktoś go daje za 60 zł...


RE: Mercz - oszust. - Raster96 - 14-06-2015 13:43

"Też bym Ci nie zwróciła kasy...."

No, jak ktoś nie ma honoru i sprzedaje rzeczy po 60 zł, które są za darmo na forum... Smile


RE: Mercz - oszust. - selfie - 14-06-2015 13:46

A jak kupujesz bułkę w sklepie i ją zjesz to potem żądasz zwrotu pieniędzy bo w jadłodajni Caritasu dają takie za darmo?


RE: Mercz - oszust. - Raster96 - 14-06-2015 13:50

@[selfie] No to jest jednak trochę inna sytuacja. Już pomińmy ten zwrot kasy - gość jest oszustem, bo sprzedaje metody, które są ogólnodostępne na forum, to że nie oddał pieniędzy, to już kwestia jego honoru, a raczej jego braku. Smile