Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Masz Czas ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Masz Czas ? (/Temat-Masz-Czas-115941)

Strony: 1 2


Masz Czas ? - skocznowaty - 14-06-2015 12:06

MASZ CZAS ?
Możesz poświęcić 22minuty i 33sekundy życia ???
Jeśli tak to bardzo dziękuję i zapraszam do oglądania mojego 5 odcinka proszę w komentażach napisać uwagi co dobrze co źle robię Wink


KLIK



RE: Masz Czas ? - Noozer - 14-06-2015 12:08

Za głośna muzyka przez co słabo cię słychać.
Jakoś tak cicho mówisz, jakbyś się czegoś bał Big Grin
Ogólnie nuda Sad


RE: Masz Czas ? - skocznowaty - 14-06-2015 12:20

rozumiem dziękuje leci + za uwagi w następnym odcinku to poprawię


RE: Masz Czas ? - buciu52 - 14-06-2015 12:20

"komentażach" Jerk2

Muzyka taka sama jak wszędzie, w dodatku za głośno. Mówisz zbyt cicho i trzeba się wsłuchiwać żeby cokolwiek zrozumieć.
Popraw jakość majka i więcej życia ;]


RE: Masz Czas ? - Gore - 14-06-2015 12:50

Boże, jakie to nudne Xpokerface Coś tam mamroczesz pod nosem i potencjalny widz ma to zrozumieć? Popracuj mocno nad manierą mówienia, bo brzmi to okropne impreza


RE: Masz Czas ? - skocznowaty - 14-06-2015 13:16

rozumiem lecą +


RE: Masz Czas ? - Adriano42 - 14-06-2015 13:22

Całkiem ciekawe intro Wink Ogólnie to odradzam nagrywania agar.io bo ta gra jest już bardzo popularna na YT bo nagrywają ją inni nieco więksi niż Ty Youtuberzy, ale także ta gra jest nudna jeśli chodzi o oglądanie bo sam YouTuber jeśli niema jakiegoś sensownego tematu to będzie gadał i zanudzał. A jeśli się gra w jakąś grę akcji to zawsze można komentować to co się aktualnie dzieje itp.

Powodzenia w dalszym nagrywaniu Smile


RE: Masz Czas ? - Styler - 14-06-2015 13:25

1. Masz w miarę przyjemny i wyraźny głoś, więc odstaw muzykę i daj się usłyszeć.
2. Graj w ciekawsze gry, agario jest spoko ale nie do oglądania. Jeśli już chcesz pykać w tego typu produkcje to przygotuj sobie scenariusz o czym masz mówić.
3. Film jest za długi jak na taki temat.

PS. Poklikałem Ci kilka razy w adf.ly Wink


RE: Masz Czas ? - Gore - 14-06-2015 14:09

Moim zdaniem powinieneś wpisać sobie w google "premiery gier 2015" i np. jak był Wiedźmin 3 to nagrać gameplay z Wiedźmina 2 jakoś miesiąc przed premierą trójki. Ludzie nie mogąc się doczekać nowej gry dość chętnie przypomną sobie wrażenia z poprzedniej części. Takie jest moje zdanie i to zaobserwowałem na mniejszych wybijających się kanałach. Bierzcie i korzystajcie z tego wszyscy, bowiem jest to sposób mój, który za was [...]


RE: Masz Czas ? - lukaswu - 14-06-2015 14:16

Głos zupełnie bez wyrazu, powinieneś mówić w ten sposób, poćwicz: