Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
wtogram - Wymieniaj punkty na nagrody (kody do gier/gry) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: wtogram - Wymieniaj punkty na nagrody (kody do gier/gry) (/Temat-wtogram-Wymieniaj-punkty-na-nagrody-kody-do-gier-gry-115932)



wtogram - Wymieniaj punkty na nagrody (kody do gier/gry) - dandun1 - 14-06-2015 11:03

Dzisiaj znalazłem stronę; wtogram, na której do wygrania (wymiana na punkty) jest wiele wirtualnych rzeczy (np. riot points, smocze monety, oponki i wiele, wiele więcej oraz kody do gier np. cs:go)

Strona jest w fazie beta testów, ale z moich informacji wynika, że wszystko działa jak należy.

Sposoby na punkty:
Rejestracje w grach (3 poziomy np. rejestracja, wbicie 5 poziomu, wbicie 15 poziomu)
Refflinki ( gdy zaprosimy jakąś osobę to owa os. musi zdobyć 300 pkt., abyśmy otrzymali 100 pkt.)


Na razie to tyle postaram się dowiedzieć więcej.


Tutaj link: *gdyby ktoś nie chciał, mi pomóc w udowodnieniu wiarygodności to spoiler)

http://wtogram.pl/?r=2936




RE: wtogram - Wymieniaj punkty na nagrody (kody do gier/gry) - Krzysiek-PL - 28-06-2015 14:15

Dzięki sprawdzeTongue


RE: wtogram - Wymieniaj punkty na nagrody (kody do gier/gry) - Adriano42 - 28-06-2015 14:19

Bardzo ładne zachowanie z Twojej strony, ukryłeś czysty link w spoilerze do tego jest nie klikalny...


RE: wtogram - Wymieniaj punkty na nagrody (kody do gier/gry) - CraftRidersPL - 28-06-2015 14:35

Czy serwis wysyła nagrody?


RE: wtogram - Wymieniaj punkty na nagrody (kody do gier/gry) - dandun1 - 30-06-2015 23:41

(28-06-2015 14:19)Adriano42 napisał(a):  Bardzo ładne zachowanie z Twojej strony, ukryłeś czysty link w spoilerze do tego jest nie klikalny...

Nie klikalność to przypadek. Już poprawiam.

Up
Nie wiem nie bawiłem się w to ostatnimi czasy. Powinien raczej wypłacać.


RE: wtogram - Wymieniaj punkty na nagrody (kody do gier/gry) - CraftRidersPL - 09-07-2015 12:49

jak dostane dowód typu zdjęcie nagrody/gifta to wejde z refa


wtogram - Wymieniaj punkty na nagrody (kody do gier/gry) - Hybrid1990 - 23-05-2019 16:22

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.