Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
do usunięcia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: do usunięcia (/Temat-do-usuniecia-115920)



do usunięcia - Mortdecai - 14-06-2015 00:50

do usunięcia


RE: YT bez tajemnic - jak zarabiać minimum 40zł dziennie - Raster96 - 14-06-2015 00:52

Jak chcesz, to możesz jeszcze dodać link do mojego poradnika, który przedstawia sposób na zweryfikowanie konta bez starterów, może komuś się przyda. Big Grin
http://zarabiam.com/Temat-Szybka-weryfikacja-FB-YT-bez-starterow-115781

W sumie nawet przekonałeś mnie do tego spamu na YT, jutro coś potestuję. Smile


RE: YT bez tajemnic - jak zarabiać minimum 40zł dziennie - lukaswu - 14-06-2015 01:43

ed.


RE: YT bez tajemnic - jak zarabiać minimum 40zł dziennie - Goldes - 14-06-2015 01:44

Nie wiem jak 4lead ale np hotcash zabrania podszywania się, a już nawet nie będę wspominał że można sobie problemów narobić Wink trzeba dobrze przemyśleć 2 razy zanim się za coś takiego zabierzcie Wink

Edit: przyjrzałem się i dodatkowo zobaczyłem że napisałeś "darmowe" Wink

Nie ma co poradnik pierwsza klasa jak narobić sobie problemów i jeszcze kasy nie dostać Wink


RE: YT bez tajemnic - jak zarabiać minimum 40zł dziennie - Mortdecai - 14-06-2015 01:48

(14-06-2015 01:43)lukaswu napisał(a):  " Myk polega na tym by się podszyć po jakiegoś znanego youtubera." - tu już jest odpowiedni paragraf pod to + wstawianie screenów publicznie, nazw kanałów facepalm facepalm same dowody na samego siebie ;/ Lepiej to usuń. Powodzenia.

(14-06-2015 01:44)Goldes napisał(a):  Nie wiem jak 4lead ale np hotcash zabrania podszywania się, a już nawet nie będę wspominał że można sobie problemów narobić Wink trzeba dobrze przemyśleć 2 razy zanim się za coś takiego zabierzcie Wink

Edit: przyjrzałem się i dodatkowo zobaczyłem że napisałeś "darmowe"

Nie ma co poradnik pierwsza klasa jak narobić sobie problemów i jeszcze kasy nie dostać

w sumie nie pomyślałem. Już zedytowane. Dzięki za info ;p

teraz już lepiej to wygląda Wink i nie ma jak narobić sobie problemów Wink

dobra, po chwili namysłu, to był zły pomysł z tym poradnikiem


do usunięcia - Admin - 14-06-2015 22:27

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.