Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Leadmore vs HotCash i Facebook kilka pytan - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Leadmore vs HotCash i Facebook kilka pytan (/Temat-Leadmore-vs-HotCash-i-Facebook-kilka-pytan-115912)



Leadmore vs HotCash i Facebook kilka pytan - Parrax312 - 13-06-2015 20:02

Cześć , który serwis wybrać LeadMore czy HotCash mam kilka pytań do obu serwisów.

Pytania o LeadMore :
Trzeba podawać NIP, czy tam Pesel ? Nie wystarczy nr konta bankowego imie nazwisko i adres zamieszkania ?

Pytania o HotCash :
Czy ludzie sa sklonni wysylac te sms'y czy nie ?


Pytanie ogólne :
Do ktorego z nich lepiej uzyc tej darmowej viralki ?

Pytania Facebook :
Mam stałe IP , nie mam już wolnych starterów nie mam czasu by czekać , jest jakiś sposób żeby założyć 1-2 konta na Facebooku bez weryfikacji telefonicznej ?
Jakiej poczty używać do zakladania FB ?

Z góry dzięki Smile


RE: Leadmore vs HotCash i Facebook kilka pytan - Parrax312 - 13-06-2015 20:49

Tak , ale szukam programu bez podawania peselu itd. tylko nr konta bankowego i adres zamieszkania dane itp.


RE: Leadmore vs HotCash i Facebook kilka pytan - szykiryki - 13-06-2015 21:05

Serwisy, wymagajace peselu ulatwiaja Ci bezproblemowe rozliczenie z US.
Z serwisow mi znanych nie ma takiego, ktory nie wystawia rachunkow.

Wszystko sprowadza sie do podstawowego pytania: czy interesuja Cie suby czy premium sms. Nie sugeruj sie tym w czym idzie lepiej innym ( ja mam ta sama konwesje w leadmore i w mylead np.), bo to zalezy od Twojej niszy.


RE: Leadmore vs HotCash i Facebook kilka pytan - Parrax312 - 14-06-2015 05:58

(13-06-2015 21:05)szykiryki napisał(a):  Serwisy, wymagajace peselu ulatwiaja Ci bezproblemowe rozliczenie z US.
Z serwisow mi znanych nie ma takiego, ktory nie wystawia rachunkow.

Wszystko sprowadza sie do podstawowego pytania: czy interesuja Cie suby czy premium sms. Nie sugeruj sie tym w czym idzie lepiej innym ( ja mam ta sama konwesje w leadmore i w mylead np.), bo to zalezy od Twojej niszy.

Suby mogą być Smile Ale ja jestem niepełnoletni ... na HotCash jakoś NIE musze podawać swojego PESELU ?


RE: Leadmore vs HotCash i Facebook kilka pytan - never1908 - 14-06-2015 06:10

(14-06-2015 05:58)Parrax312 napisał(a):  
(13-06-2015 21:05)szykiryki napisał(a):  Serwisy, wymagajace peselu ulatwiaja Ci bezproblemowe rozliczenie z US.
Z serwisow mi znanych nie ma takiego, ktory nie wystawia rachunkow.

Wszystko sprowadza sie do podstawowego pytania: czy interesuja Cie suby czy premium sms. Nie sugeruj sie tym w czym idzie lepiej innym ( ja mam ta sama konwesje w leadmore i w mylead np.), bo to zalezy od Twojej niszy.

Suby mogą być Smile Ale ja jestem niepełnoletni ... na HotCash jakoś NIE musze podawać swojego PESELU ?

Musisz podawac pesel Wink


RE: Leadmore vs HotCash i Facebook kilka pytan - Parrax312 - 14-06-2015 07:29

(14-06-2015 06:10)never1908 napisał(a):  
(14-06-2015 05:58)Parrax312 napisał(a):  
(13-06-2015 21:05)szykiryki napisał(a):  Serwisy, wymagajace peselu ulatwiaja Ci bezproblemowe rozliczenie z US.
Z serwisow mi znanych nie ma takiego, ktory nie wystawia rachunkow.

Wszystko sprowadza sie do podstawowego pytania: czy interesuja Cie suby czy premium sms. Nie sugeruj sie tym w czym idzie lepiej innym ( ja mam ta sama konwesje w leadmore i w mylead np.), bo to zalezy od Twojej niszy.

Suby mogą być Smile Ale ja jestem niepełnoletni ... na HotCash jakoś NIE musze podawać swojego PESELU ?

Musisz podawac pesel Wink

Ziomek Smile Wypłacałem na HotCashu ok.miesiąc temu i nie trzeba było peselu Tongue To już nie wiem bo nie którzy piszą ze trzeba a niektórzy że nie.


RE: Leadmore vs HotCash i Facebook kilka pytan - wiezaawieza - 14-06-2015 08:04

(14-06-2015 05:58)Parrax312 napisał(a):  
(13-06-2015 21:05)szykiryki napisał(a):  Serwisy, wymagajace peselu ulatwiaja Ci bezproblemowe rozliczenie z US.
Z serwisow mi znanych nie ma takiego, ktory nie wystawia rachunkow.

Wszystko sprowadza sie do podstawowego pytania: czy interesuja Cie suby czy premium sms. Nie sugeruj sie tym w czym idzie lepiej innym ( ja mam ta sama konwesje w leadmore i w mylead np.), bo to zalezy od Twojej niszy.

Suby mogą być Smile Ale ja jestem niepełnoletni ... na HotCash jakoś NIE musze podawać swojego PESELU ?

Podaj pesel, w czym problem? I tak go nie wykorzystają, a bardziej użyteczne jest twoje miejsce zamieszkania niż pesel. Po teście gimnazjalnym chyba jesteś więc na pamięć powinieneś znać Tongue


RE: Leadmore vs HotCash i Facebook kilka pytan - szykiryki - 14-06-2015 08:43

(14-06-2015 05:58)Parrax312 napisał(a):  
(13-06-2015 21:05)szykiryki napisał(a):  Serwisy, wymagajace peselu ulatwiaja Ci bezproblemowe rozliczenie z US.
Z serwisow mi znanych nie ma takiego, ktory nie wystawia rachunkow.

Wszystko sprowadza sie do podstawowego pytania: czy interesuja Cie suby czy premium sms. Nie sugeruj sie tym w czym idzie lepiej innym ( ja mam ta sama konwesje w leadmore i w mylead np.), bo to zalezy od Twojej niszy.

Suby mogą być Smile Ale ja jestem niepełnoletni ... na HotCash jakoś NIE musze podawać swojego PESELU ?
No to zostan na HC. Po co szukać problemów tam gdzie ich nie ma? Smile
Na leadmore musisz podac wszystkie dane.


RE: Leadmore vs HotCash i Facebook kilka pytan - harley15 - 14-06-2015 10:41

Masz problem z podaniem PESELU ? Z niego da się tylko odczytać datę urodzenia i płeć facepalm
Na pewno to wykorzystają.


RE: Leadmore vs HotCash i Facebook kilka pytan - Pink134lol - 14-06-2015 18:54

Zacznij się martwić, jak zaczną prosić o skan dowodu osobistego. Wielka draka, bo chłopczyk PESEL nie chcę podawać. Odpuszczę sobie dalsze dywagacje.