Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Pytania adsense - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie na blogach oraz własnych stronach internetowych (/Forum-Zarabianie-na-blogach-oraz-wlasnych-stronach-internetowych-281)
+--- Dział: Google Adsense (/Forum-Google-Adsense-342)
+--- Wątek: Pytania adsense (/Temat-Pytania-adsense-115904)



Pytania adsense - worlej1 - 13-06-2015 17:07

Jako że nie które tematy są już dość stare i odpowiedź na nie mogła się zmienić, a więc mam kilka pytań co do yt.

1. Czemu yt tak wolno odświeża wyświetlenia? W raporcie mam 86k od 15 maja, a jest ich trochę ponad 100k. Rozumiem gdyby te 14k wpadło jakoś niedawno i yt nie zdążył by tego odświeżyć ale pokazuje mi statystyki do 10 czerwca a od 10 do tej pory nie wiele przybyło tych wyświetleń.
2. Czy zawsze jest tak że szacunkowe zarobki na yt, z zarobkami w adsense tak się różnią? Na yt w szacunkowych mam 7.23$, a po 11 w saldzie na adsense pokazuje mi 213zł.
3. Czy jest jakieś lepsze partnerstwo które oferuje lepsze stawki pod dany kontent? Prowadzę kanał gamingowy, mam ok 40% wyświetleń z zagranicy, ale stawki z takich krajów jak USA, Wielka Brytania, Szwecja, Niemcy itp wydają mi się trochę małe. Co do USA i Wielkiej Brytanii spodziewałem się coś powyżej 10$ za 1k wyświetleń a jest ledwo 5$.


RE: Pytania adsense - PanCaro - 18-06-2015 22:01

Co do drugiego pytania to z tego co wiem to AdSense jest w pewnym sensie skarbonką dla YouTube.

Z resztą pytań najlepiej udać się do źródła czyli na forum AdSense.


RE: Pytania adsense - dart - 15-07-2015 21:47

Na YouTube hajs pokazuje się z kilkudniowym opóźnieniem, ale na bieżąco możesz wszystko obserwować w panelu adsense. Masz ile było kliknięć i CPC - pomnóż i masz zarobek - oczywiście później może się trochę różnić ale niewiele.