Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
MMO na Laptopa - Szukam - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Pokój Gracza (/Forum-Pokoj-Gracza-108)
+---- Dział: PC (/Forum-PC-142)
+---- Wątek: MMO na Laptopa - Szukam (/Temat-MMO-na-Laptopa-Szukam-115901)

Strony: 1 2 3


RE: MMO na Laptopa - Szukam - mucios - 13-06-2015 19:01

Raczej nic przeglądarkowego mnie nie interesuje, ale dzięki za propozycje. Na razie zasysam AION-a, ale to jeszcze potrwa około 2 godzin. Jeżeli macie jeszcze jakieś tytuły to chętnie skorzystam. Swego czasu dużo pogrywałem w Runes of Magic i miałem postać na max lvl, ale z tego co widzę po forum gry i ogólnie necie nie warto tam wracać. Dodatkowo WoW, ale też nie widzi mi się kupować WoD za 100 zł + abonament kolejne 80 zł.


RE: MMO na Laptopa - Szukam - twardy - 13-06-2015 19:08

W WoWie wproadzili jakies tokeny, ktore mozna kupic od graczy za golda. Taki token daje tyle co 30 dniowy abonament, wiec jak grasz duzo to placisz tylko za gre + 1 miesiac abonament.


RE: MMO na Laptopa - Szukam - mucios - 13-06-2015 20:16

Racja, ale to nie zmienia kwestii tego że dziś musiałbym wydać 180 złotych aby znów zacząć grać, bo bez dodatku to bez sensu wracać Smile


RE: MMO na Laptopa - Szukam - rr1999 - 14-06-2015 10:27

Co do odpowiedzi wyzej to tak, CS:GO kosztuje ~40zł. Obecnie jest wyprzedaż i kosztuje 20 zł z hakiem. Gierka fajna
Co do darmowej do polecam Lineage2. Dużo przegrałem w to jak miałem 9/10 lat i było zajebiscie. Polecam


RE: MMO na Laptopa - Szukam - mucios - 14-06-2015 12:52

Jak się okazało w AIONie miałem konto na początkowym lvl-u Smile Z tego co widzę wymagany jest Gold Pack aby można było w pełni grać Smile Czy jest ktoś kto gra w AION-a i ma ich zapas i chciałby mi go "podarować" w zamian za 200 FG na forum? Smile Będę bardzo wdzięczny Smile


RE: MMO na Laptopa - Szukam - Koja - 14-06-2015 12:57

Ja polecam Drakensanga. Można grać na przeglądarce, ale wtedy jest o wiele gorsza jakość, więc lepiej pobrać klienta. Gra szybko nie nudzi i nawet wciąga. Klejnoty, które są płatne lecą z misji i potworów, wiec z tym nie będzie problemu.


RE: MMO na Laptopa - Szukam - twardy - 14-06-2015 14:45

(14-06-2015 12:52)mucios napisał(a):  Jak się okazało w AIONie miałem konto na początkowym lvl-u Smile Z tego co widzę wymagany jest Gold Pack aby można było w pełni grać Smile Czy jest ktoś kto gra w AION-a i ma ich zapas i chciałby mi go "podarować" w zamian za 200 FG na forum? Smile Będę bardzo wdzięczny Smile

Zaloz postac na spatalosie po stronie elyos i zostaw nicka na pmie.
@[mucios]


RE: MMO na Laptopa - Szukam - mucios - 20-06-2015 10:55

@[twardy] napisane Smile


RE: MMO na Laptopa - Szukam - mateusz2045 - 20-06-2015 11:11

Metin2


RE: MMO na Laptopa - Szukam - mucios - 20-06-2015 12:38

Temat do zamknięcia Smile Wybrałem AION'a i bawię się powoli w levelowanie postaci Smile
Wszystkim ogromne dzięki za propozycję.