Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Legendy Polskiego HH - Paktofonika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Dział Tematyczny (/Forum-Dzial-Tematyczny-116)
+---- Dział: Muzyka (/Forum-Muzyka-122)
+---- Wątek: Legendy Polskiego HH - Paktofonika (/Temat-Legendy-Polskiego-HH-Paktofonika-11588)

Strony: 1 2


Legendy Polskiego HH - Paktofonika - Lukisss - 09-08-2010 06:07

Paktofonika (PFK) – polski zespół hip-hopowy z Katowic i Mikołowa, powstały w 1998 r. Oficjalnie rozwiązany pożegnalnym koncertem, wiosną 2003 roku ze względu na śmierć współzałożyciela Piotra Łuszcza.

CO sądzicie o pfk? Wg. mnie jest to najlepszy zespół hip-hopowy wszech czasów (polska).


RE: Legendy Polskiego HH - Paktofonika - Driver - 09-08-2010 09:23

no mozna tak powiedziec , bo mi jakos tez najbardziej sie oni podobali


RE: Legendy Polskiego HH - Paktofonika - nickluk - 09-08-2010 10:17

Peja ma lepsze kawałki jest lepszy...


RE: Legendy Polskiego HH - Paktofonika - xPietrek - 09-08-2010 10:19

(09-08-2010 10:17)nickluk napisał(a):  Peja ma lepsze kawałki jest lepszy...

Nawet się nie ośmieszaj... Jak może porównywać legendę hip-hopu do tego frajera.
Kawałki PFK są ponadczasowe, mają przekaz.


RE: Legendy Polskiego HH - Paktofonika - Jeppers - 09-08-2010 11:25

Cytat:Nawet się nie ośmieszaj... Jak może porównywać legendę hip-hopu do tego frajera.
Kawałki PFK są ponadczasowe, mają przekaz.
Znasz go, że mówisz, że to frajer? Tongue
a po 2.
Peje można nazwać żyjącą legendę polskiego hh i jeżeli sądzisz inaczej to niestety jesteś mało obiektywny i zmanipulowany mediami, które pokazały cała sprawę z ZG w innym świetle, a prawdy nawet pewnie nie znasz Tongue

a co do PFK nie pasuje mi ten styl i robienie z magika "mistrza",po prostu był chory i tyle, a śmierć (samobójstwo) nie czyni człowieka bohaterem, jakby żył to nie wyrobiłby w dzisiejszym hh, bo on się zmienia cały czas i kto wie może by się "sprzedał" Tongue

Tyle ode mnie
Pozdrawiam

To jest łuk łuk ostry łuk,
Jeśli nie masz doświadczenia to powali Cię z nóg.


RE: Legendy Polskiego HH - Paktofonika - xPietrek - 09-08-2010 11:43

Nie jestem mało obiektywny. HH interesuje się od małego, nie jestem zmanipulowany mediami... Nie znasz mnie żeby wyciągać takie opinie o mnie.
Nie podoba mi się styl Ryśka, oraz to co robi.
Nie chodzi tylko o incydent w ZG, wcześniej też za nim nie przepadałem.

Jak nie znam prawdy ? Jaka ona jest wg Ciebie ?


RE: Legendy Polskiego HH - Paktofonika - Jeppers - 09-08-2010 11:47

To, że go nie lubisz to nie powód żeby nazywać go frajerem takie moje zdanie, dlatego pokazałem Ci jak można wyciągać opinie nie znając człowieka Tongue i sam się zdenerwowałeś.

Jeżeli go nie lubisz to zapewne nie widziałeś materiałów wideo nagranych przez ekipę, która nagrywała koncert ze sceny Tongue
Jak znajdę je to zapodam. To nie temat o Rychu tylko o PFK z tego co widzę Big Grin


RE: Legendy Polskiego HH - Paktofonika - Lukisss - 09-08-2010 12:08

Ale taka prawda jest Jeppers...
Jak można porównywać Magika do Peji, który nawołuje ludzi do pobicia 15-latka, zastanów się trochę. Magik nie robił z siebie mistrza - zasłużył na to. Zrób coś dla polskiego hh tak jak on, a nie hejterzysz.


RE: Legendy Polskiego HH - Paktofonika - Jeppers - 09-08-2010 12:17

po 1. Nie jestem hejterem, wyrażam tylko moje zdanie
po 2. nikogo nie obraziłem,
po 3. nikogo nie porównałem do nikogo,
po 4. w moich oczach mistrzem nie jest, ludzie robią z niego Boga przez jego śmierć,
po 5. co mam zrobić dla polskiego hh jak nie jestem raperem ? chodzę na koncerty tych wykonawców, których cenie, kupuję płyty, które chcę mieć,
po 6. Jak był takim kozakiem żeby się wywyższać na koncercie to czemu zgłosił potem sprawę do sądu ten "15-latek",
po 7. kolejny raz wspominam o materiałach nagrywanych przez ekipę ze sceny, a nie wycięty kawałek koncertu,
po 8. Jest to temat o PFK, załóż o Peji to tam możemy dyskutować dalej Smile

Pozdrawiam


RE: Legendy Polskiego HH - Paktofonika - Lukasz142 - 09-08-2010 15:50

Ja też za Peją nie przepadam i uważam że ten gościu ma coś nie tak z głową w mediach robi z siebie kulturalnego człowieka opowiada różne brednie a tak naprawdę to jest zwykłym prymitywem co pokazały wydarzenia w Zielonej Górze. Czy tak się zachowuje odpowiedzialny kulturalny człowiek? Magika szanowałem dlatego że miał swój niepowtarzalny styl, ale i tak dla mnie królem polskiego hip hopu jest zdecydowanie Ostry.