Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kody Ukash - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Kody Ukash (/Temat-Kody-Ukash-115878)



Kody Ukash - buli123 - 13-06-2015 12:53

Witam kupiłem 2 Kody UKASH 200 PLN
otrzymałem 19 - cyfrower kody , ale jak chce wykorzystać kod wyskakuje mi :
Próba depozytu nie udała się. Aby dokończyć transakcję i dokonać wpłaty masz kilka opcji:
Sprawdź szczegóły depozytu i kwoty, które podałeś czy są poprawne i spróbuj ponownie.
Wybierz inny system płatności spośród rozwiązań jakie oferujemy.
W celu uzyskania pomocy skontaktuj się z nami poprzez Live Chat.
Zadzwoń do nas i opowiedz nam o swoim problemie . Bezpłatny numer telefonu: 0 800 441 1858

Moje pytania :
- Co jest nie tak ?
- Jak sprawdzić ile jest złotych na bonie ukash ?
- Jak zmienić walute ukash


RE: Kody Ukash - LordBeaK - 13-06-2015 12:56

Skontaktuj sie z nimi poprzez LiveChat Smile


RE: Kody Ukash - buli123 - 13-06-2015 13:01

(13-06-2015 12:56)LordBeaK napisał(a):  Skontaktuj sie z nimi poprzez LiveChat Smile

Niestety nasz czat nie jest teraz dostepny.
Prosimy o pozostawienie wiadomosci klikajac tutaj a jeden z naszych operatorów skontaktuje sie z Toba tak szybko jak to mozliwe.
Jesli wolisz obsluge w jezyku angielskim kliknij tutaj.


RE: Kody Ukash - MAZIK - 20-06-2015 13:32

Nie zmienisz waluty Ukash online bo aplikacja do zmiany waluty na http://www.ukash.com jest zablokowana dla Polakow ....... chyba ze wedziesz w to przez jakiegos darmowego VPN-a z ip innego kraju.

Po 2 w wiekszosci sklepow online jesli kupujesz produkt w walucie € , $ , GBP a masz do dyspozycji kupon w PLN to deklarujesz przy kupnie kwote w $ Np masz kupon 200 PLN - zakaldajac ze dolar kosztuje 3,5 PLN to przy wplaci epodajesz 57$ i system ci przyjmie