Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Inwestycja 5k zł? - czy w ogóle warto, jeśli tak to w co? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Inwestycje (/Forum-Inwestycje-324)
+--- Dział: Inwestowanie - Dyskusje (/Forum-Inwestowanie-Dyskusje-315)
+--- Wątek: Inwestycja 5k zł? - czy w ogóle warto, jeśli tak to w co? (/Temat-Inwestycja-5k-zl-czy-w-ogole-warto-jesli-tak-to-w-co-115877)

Strony: 1 2 3 4


Inwestycja 5k zł? - czy w ogóle warto, jeśli tak to w co? - kapi - 13-06-2015 12:39

Jak wyżej - warto w ogóle inwestować 5k? Jeżeli tak to w co? Uznałem, że inwestycja tych pieniędzy zapewne się opłaci. Bawiłem się kiedyś kontem demo na trading212 i szło mi nieźle, ale słyszałem, że teraz odwalają różne nieciekawe akcje typu mrożenie środków. Ogólnie główną opcją, nad którą rozmyślałem był właśnie forex, czytałem o ludziach który z 10k robili miliony w parę miesięcy, na takie zyski oczywiście nie liczę, ale świetnie byłoby zrobić z moich 5k, powiedzmy 15 w około pół roku.

Oczywiście zarejestruję się z refa, o ile to możliwe.


RE: Inwestycja 5k zł? - czy w ogóle warto, jeśli tak to w co? - Szrejter - 13-06-2015 12:54

Możemy wspólnie otworzyć serwis, co Ty na to ? Smile


RE: Inwestycja 5k zł? - czy w ogóle warto, jeśli tak to w co? - LordBeaK - 13-06-2015 12:55

@[kapi] pisz pw jak chcesz


RE: Inwestycja 5k zł? - czy w ogóle warto, jeśli tak to w co? - kapi - 13-06-2015 13:00

@[LordBeaK] Zwolnij miejsce w skrzynce.

@[Szrejter] Jaki serwis masz na myśli?


RE: Inwestycja 5k zł? - czy w ogóle warto, jeśli tak to w co? - Twister92 - 13-06-2015 13:47

O Forexie dużo dobrego i dużo złego słyszałem, może warto spróbować. Ze swojej strony odradzałbym Ci bukmacherkę. Smile

//Offtop

Szrejter, zerknij na skrzynkę e-mailową.


RE: Inwestycja 5k zł? - czy w ogóle warto, jeśli tak to w co? - kapi - 13-06-2015 13:51

@[Twister92 Bukmacherka w ogóle nie wchodzi w grę, w ogóle nie znam się na sporcie, jedyny rodzaj bukmacherki jaki wchodzi w grę to csgolounge xD


RE: Inwestycja 5k zł? - czy w ogóle warto, jeśli tak to w co? - LordBeaK - 13-06-2015 17:53

Napisałem Ci na Pw moją propozycje


RE: Inwestycja 5k zł? - czy w ogóle warto, jeśli tak to w co? - grzesiek1990 - 17-06-2015 19:01

Bukmacherka to nie inwestycja. To jedynie sposób na pomnożenie lub stratę pieniędzy, które ryzykujesz. Inwestycja oznacza, że pieniądze pracują.


RE: Inwestycja 5k zł? - czy w ogóle warto, jeśli tak to w co? - zgrexs - 18-06-2015 06:04

A jaki serwis można za tą kwotę otworzyć, który będzie zarabiał ?
Jakieś pomysły ?


RE: Inwestycja 5k zł? - czy w ogóle warto, jeśli tak to w co? - kazur - 23-06-2015 14:24

zawsze warto inwestować