Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wykonam konta w serwisie facebook, różne opcje, oraz dodanie grup do twojego konta - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Wykonam konta w serwisie facebook, różne opcje, oraz dodanie grup do twojego konta (/Temat-Wykonam-konta-w-serwisie-facebook-rozne-opcje-oraz-dodanie-grup-do-twojego-konta-115875)

Strony: 1 2


Wykonam konta w serwisie facebook, różne opcje, oraz dodanie grup do twojego konta - evenixx - 13-06-2015 12:30

Witam mogę wykonać konta na zamówienie w serwisie facebook, mogą być to konta do spamu lub czegoś innego Smile

Konta są zweryfikowane telefonicznie, posiadają zdjecie profilowe i w tle. Konta zazwyczaj są świeże 1-2 dni czasami będzie kilka kont ze stażem 1 tydzień, konta są dodawane do tylu grup ile potrzebujesz.

"Podstawowe konfiguracje":

Konto 1-2 dni, 50 grup, zweryfikowane tel. - 2,50zł

Konto 1-2 dni, 100 grup, zweryfikowane tel. - 4zł

Konto 1-2 dni, 150 grup, zweryfikowane tel. - 5zł


Potrzebujesz innej ilośc grup np. 75, 80, 200 ? napisz na PW dogadamy się Wink

Oferuję też konta ze znajomymi ale takie dostępne tylko po dogadaniu się ze mną na PW Smile


Jako że dostałem już kilka pytań czy dodaje do grup postanowiłem dodać opcje zakupu dodania do grup twojego konta.

50 grup - 3zł
100 grup - 5zł
150 grup - 8zł

Potrzebujesz innej ilości grup ? pisz na pw dogadamy się Smile

Jeżeli potrzebujesz kont z większym stażem niż kilka dni np. 1 rok, kilka miesięcy itp. napisz do mnie na PW postaram się zdobyć takie konto i zrobić je na twoje potrzeby (np. dodać do grup)

Przyjmuję płatności na PayPal

Przy zamówieniach powyżej 10 kont możliwe różne zniżki Smile



Nie odpowiadam za to co się stanie z kontem po wysłanie danych, jak i po spamowaniu w grupach, mogę wykonać tylko ponowną weryfikacje telefoniczną.


RE: Wykonam konta w serwisie facebook, różne opcje - Scientist. - 14-06-2015 16:35

Dajesz jakąś gwarancję na konta?


RE: Wykonam konta w serwisie facebook, różne opcje - evenixx - 14-06-2015 18:19

(14-06-2015 16:35)Scientist. napisał(a):  Dajesz jakąś gwarancję na konta?

gwarancje w sensie ? jakies ponowne weryfikacje np. telefoniczne czy coś innego Wink ?


RE: Wykonam konta w serwisie facebook, różne opcje - fracek8 - 17-06-2015 19:15

Szybki, miły sprzedawca. Transakcja przebiegła pomyślnie ;d


RE: Wykonam konta w serwisie facebook, różne opcje - evenixx - 20-06-2015 14:42

Na obecną chwile mam do sprzedania 6 kont po 100 grup na każdym, każde zweryfikowane tel. i posiada dodane zdjęcie w tle i profilowe Smile Zapraszam !!!


RE: Wykonam konta w serwisie facebook, różne opcje, oraz dodanie grup do twojego konta - emix - 21-06-2015 20:40

Szybko sprawnie , polecam Smile


RE: Wykonam konta w serwisie facebook, różne opcje, oraz dodanie grup do twojego konta - evenixx - 10-08-2015 11:50

Zapraszam do skorzystania, wszystko znowu aktualne Smile


RE: Wykonam konta w serwisie facebook, różne opcje, oraz dodanie grup do twojego konta - Wisdow - 10-08-2015 15:45

Pw! Big Grin


RE: Wykonam konta w serwisie facebook, różne opcje, oraz dodanie grup do twojego konta - Wisdow - 11-08-2015 19:07

Polecam konta! Smile Wszystko szybko i zgodnie z opisem!


RE: Wykonam konta w serwisie facebook, różne opcje, oraz dodanie grup do twojego konta - Ziem - 13-08-2015 08:04

Zamówiłem 100 grup, jestem mega zadowolony, zwłaszcza, że dałem za to tylko piątaka Big Grin