Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej (/Temat-Earnsub-pl-Innowacja-w-premium-sms-Viral-fb-refferal-locker-skracacz-i-wiecej-115870)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - Pasza dla konia - 07-09-2015 11:22

Suby zostaly juz wprowadzone? Czy wiralka udostepnia chociaz w 20% przypadkow?

Wysłane z mojego OASS45 przy użyciu Tapatalka


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - szpilmen - 08-09-2015 10:17

(07-09-2015 11:22)Pasza dla konia napisał(a):  Suby zostaly juz wprowadzone? Czy wiralka udostepnia chociaz w 20% przypadkow?

Wysłane z mojego OASS45 przy użyciu Tapatalka

Subów jeszcze nie ma. Viralka zawsze udostępnia jak ktoś kliknie od 1 do 5


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - chomik3 - 08-09-2015 12:01

System wypłat jest trochę dziwny...
Chce dołączyć rachunek a tu wywala, że wypłatę zlecić można tylko na początku miesiąca... Nie prościej byłoby jakbym już sobie zakolejkował wypłatę i czekała by ona po prostu na realizację?
Poza tym pisze, że można zlecić wypłatę w pierwsze dni miesiąca, ale nie pisze ile tych dni jest.


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - SokoleOko - 08-09-2015 12:51

viralka już działa i można z niej korzystać ? jest ona dostępna dla wszystkich za darmo? może ktoś objaśnić jak to ustawić? bo jestem w tym zielony


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - krzychu321 - 08-09-2015 14:23

@up nie trzeba ustawiać wystarczy wysłać link z ofertą, jak ktoś wejdzie na tą stronę i jest zalogowany do facebooka, to link z oferta mu się pokaże na tablicy


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - szpilmen - 08-09-2015 15:57

(08-09-2015 12:01)chomik3 napisał(a):  System wypłat jest trochę dziwny...
Chce dołączyć rachunek a tu wywala, że wypłatę zlecić można tylko na początku miesiąca... Nie prościej byłoby jakbym już sobie zakolejkował wypłatę i czekała by ona po prostu na realizację?
Poza tym pisze, że można zlecić wypłatę w pierwsze dni miesiąca, ale nie pisze ile tych dni jest.

W pierwsze 3 dni można zlecić wypłatę każdego miesiąca. Informacje są w temacie + FAQ. Na chwile obecną systemu wypłat nie zmienimy. Myślę że za 2-3 miesiące wejdą normalne wypłaty do których jesteście przyzwyczajeni.

(08-09-2015 12:51)SokoleOko napisał(a):  viralka już działa i można z niej korzystać ? jest ona dostępna dla wszystkich za darmo? może ktoś objaśnić jak to ustawić? bo jestem w tym zielony

1. Tak
2. Tak
3. Tak. Wchodzisz na facebooka z fake konta, tworzysz grupę publiczną, stawiasz jakiś tekst + obrazek + link w nim. Dodajesz posta. Klikasz godzinę dodania posta. Kopiujesz link z okna przeglądarki. Wchodzisz na earnsub, najeżdżasz na program, klikasz przycisk z ikonką fejsa, potem wklejasz link w promowane posty i włączasz viral. Gotowe Wink


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - chomik3 - 08-09-2015 22:03

(08-09-2015 15:57)szpilmen napisał(a):  
(08-09-2015 12:01)chomik3 napisał(a):  System wypłat jest trochę dziwny...
Chce dołączyć rachunek a tu wywala, że wypłatę zlecić można tylko na początku miesiąca... Nie prościej byłoby jakbym już sobie zakolejkował wypłatę i czekała by ona po prostu na realizację?
Poza tym pisze, że można zlecić wypłatę w pierwsze dni miesiąca, ale nie pisze ile tych dni jest.

W pierwsze 3 dni można zlecić wypłatę każdego miesiąca. Informacje są w temacie + FAQ. Na chwile obecną systemu wypłat nie zmienimy. Myślę że za 2-3 miesiące wejdą normalne wypłaty do których jesteście przyzwyczajeni.

(08-09-2015 12:51)SokoleOko napisał(a):  viralka już działa i można z niej korzystać ? jest ona dostępna dla wszystkich za darmo? może ktoś objaśnić jak to ustawić? bo jestem w tym zielony

1. Tak
2. Tak
3. Tak. Wchodzisz na facebooka z fake konta, tworzysz grupę publiczną, stawiasz jakiś tekst + obrazek + link w nim. Dodajesz posta. Klikasz godzinę dodania posta. Kopiujesz link z okna przeglądarki. Wchodzisz na earnsub, najeżdżasz na program, klikasz przycisk z ikonką fejsa, potem wklejasz link w promowane posty i włączasz viral. Gotowe Wink

Czyli jak pierwsze dni miesiąca jestem zawsze na delegacji/wyjeździe to nie wypłacę? ; )


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - szpilmen - 09-09-2015 10:18

(08-09-2015 22:03)chomik3 napisał(a):  
(08-09-2015 15:57)szpilmen napisał(a):  
(08-09-2015 12:01)chomik3 napisał(a):  System wypłat jest trochę dziwny...
Chce dołączyć rachunek a tu wywala, że wypłatę zlecić można tylko na początku miesiąca... Nie prościej byłoby jakbym już sobie zakolejkował wypłatę i czekała by ona po prostu na realizację?
Poza tym pisze, że można zlecić wypłatę w pierwsze dni miesiąca, ale nie pisze ile tych dni jest.

W pierwsze 3 dni można zlecić wypłatę każdego miesiąca. Informacje są w temacie + FAQ. Na chwile obecną systemu wypłat nie zmienimy. Myślę że za 2-3 miesiące wejdą normalne wypłaty do których jesteście przyzwyczajeni.

(08-09-2015 12:51)SokoleOko napisał(a):  viralka już działa i można z niej korzystać ? jest ona dostępna dla wszystkich za darmo? może ktoś objaśnić jak to ustawić? bo jestem w tym zielony

1. Tak
2. Tak
3. Tak. Wchodzisz na facebooka z fake konta, tworzysz grupę publiczną, stawiasz jakiś tekst + obrazek + link w nim. Dodajesz posta. Klikasz godzinę dodania posta. Kopiujesz link z okna przeglądarki. Wchodzisz na earnsub, najeżdżasz na program, klikasz przycisk z ikonką fejsa, potem wklejasz link w promowane posty i włączasz viral. Gotowe Wink

Czyli jak pierwsze dni miesiąca jestem zawsze na delegacji/wyjeździe to nie wypłacę? ; )

Nie dajmy się zwariować że zawsze w pierwsze 3 dni miesiąca jesteś na delegacji, nie masz internetu w telefonie etc.

Zawsze możesz maila napisać jak wrócisz z delgacji to wł Ci możliwość zlecenia wypłaty.


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - bimber14 - 09-09-2015 20:01

Wytłumaczy mi ktoś że tak powiem łopatologicznie zasade działania virala i co zrobic zeby udostępnić program ofiarom? Pod co go podpiąć żeby się pokazał np fb podglądacz. Albo jak stawić linka do programu żeby ktos mógł zobaczyc ze jest coś takiego. Wiem ze może pytania lamusa ale miałem naprawde długą przerwe w zarabianiu przez neta a tym bardziej że wczesniej zarabiałem przez PPA


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - Lotheo - 09-09-2015 22:25

Przecież masz napisane 3 posty wyżej, co musisz zrobić facepalm