Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej (/Temat-Earnsub-pl-Innowacja-w-premium-sms-Viral-fb-refferal-locker-skracacz-i-wiecej-115870)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - JustinTime - 21-07-2015 21:21

Mógłby ktoś powiedzieć jak wygląda u was konwersja?
http://scr.hu/6vmt/txxzu
1k i nic? rozumiem sms ale bez przesady. Odechciewa mi się cokolwiek robić Big Grin


Lays testowałem ale nie działala viralka(reklama)


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - szpilmen - 21-07-2015 21:59

(21-07-2015 21:21)JustinTime napisał(a):  Mógłby ktoś powiedzieć jak wygląda u was konwersja?
http://scr.hu/6vmt/txxzu
1k i nic? rozumiem sms ale bez przesady. Odechciewa mi się cokolwiek robić Big Grin


Lays testowałem ale nie działala viralka(reklama)

Jaki to program? Używasz na nim virala? Viral ma to do siebie że generuje dużo wejść i konwersja jest mizerna. Może też słaba nisza, spam po grupach już nie konwertuje tak dobrze jak jeszcze pół roku temu.

Faktycznie viral nie działa na laysach. Przekazałem programiście.


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - antyk - 21-07-2015 22:29

kiedy bedzie działać e-dziennik?


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - Tochkan - 21-07-2015 22:37

Szpilmen, ogółem viral nie działa raczej na żadnym programie, bo facebook wprowadził coś takiego jak "potwierdzenie polubienia".
Programista raczej jest tutaj zbędny. Teraz znowu musicie czekać aż osoba, która jest pomysłodawcą tego sposobu promocji wypuści coś nowego. Smile


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - szpilmen - 21-07-2015 22:41

(21-07-2015 22:29)antyk napisał(a):  kiedy bedzie działać e-dziennik?

W sierpniu.

(21-07-2015 22:37)Tochkan napisał(a):  Szpilmen, ogółem viral nie działa raczej na żadnym programie, bo facebook wprowadził coś takiego jak "potwierdzenie polubienia".
Programista raczej jest tutaj zbędny. Teraz znowu musicie czekać aż osoba, która jest pomysłodawcą tego sposobu promocji wypuści coś nowego. Smile

Nie do końca. Potwierdź polubienie wyskakuje tylko co jakiś czas i sporadycznie. Potwierdzenie polubienia wyskakiwało już dawno przed tym gdy earnsub ruszył Smile


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - surfer0700 - 21-07-2015 22:45

Polecam serwis. Konwersja wysoka, interfejs przyjazny dla użytkownika. Podpięcie 'viralki' jest banalnie proste.


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - szpilmen - 21-07-2015 22:50

Proszę użytkowników aby sprawdzili czy u nich też pojawia się potwierdzenie polubienia przy udostępnianiu virala.


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - JustinTime - 22-07-2015 01:09

(21-07-2015 22:45)surfer0700 napisał(a):  Polecam serwis. Konwersja wysoka, interfejs przyjazny dla użytkownika. Podpięcie 'viralki' jest banalnie proste.


to reklama? konwersja przy viralkach + sms nie może być wysoka. ma 1,5 k wyświetleń Viralka i 0 sms a nisza jest dobra więc te słowa troche puste. Proszę o jakikolwiek dowód z dobrą konwersją bo tak to nei widzę sensu tutaj działać Smile


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - broofie - 22-07-2015 01:32

Gdyby nisza była dobra to i pieniądze by sie zgadzały Smile


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - szpilmen - 22-07-2015 01:41

(21-07-2015 22:50)szpilmen napisał(a):  Proszę użytkowników aby sprawdzili czy u nich też pojawia się potwierdzenie polubienia przy udostępnianiu virala.

(22-07-2015 01:09)JustinTime napisał(a):  
(21-07-2015 22:45)surfer0700 napisał(a):  Polecam serwis. Konwersja wysoka, interfejs przyjazny dla użytkownika. Podpięcie 'viralki' jest banalnie proste.


to reklama? konwersja przy viralkach + sms nie może być wysoka. ma 1,5 k wyświetleń Viralka i 0 sms a nisza jest dobra więc te słowa troche puste. Proszę o jakikolwiek dowód z dobrą konwersją bo tak to nei widzę sensu tutaj działać Smile

Większość naszych userów nie używa viralek. Viralka powinna być tylko jako dodatek do generowania zarobków a nie powinna się opierać jako główne źródło zarobku.

Nie wiem czy Surfer używa virala czy też nie.