Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej (/Temat-Earnsub-pl-Innowacja-w-premium-sms-Viral-fb-refferal-locker-skracacz-i-wiecej-115870)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - explrlz - 14-06-2015 13:55

Koledzy dobrze pisza ! Musicie zabezpieczyć sie przed tym DDos bo inaczej wiele osob z was zrezygnuje.

W kwesi serwisu podoba mi sie że próbujecie innowacji! Bardzo to cieszy! Chetnie przejde do was gdy juz pojawia sie suby Smile

Co do reklamy z Pepsi mozecie zmienic to na np. Cookies Smile Wtedy wszystko powinno byc ok Smile

Viralka wyswietla sie jeżeli uzytkownik jest niezalogowany do fb?


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - szpilmen - 14-06-2015 14:12

(14-06-2015 13:55)explrlz napisał(a):  Koledzy dobrze pisza ! Musicie zabezpieczyć sie przed tym DDos bo inaczej wiele osob z was zrezygnuje.

W kwesi serwisu podoba mi sie że próbujecie innowacji! Bardzo to cieszy! Chetnie przejde do was gdy juz pojawia sie suby Smile

Co do reklamy z Pepsi mozecie zmienic to na np. Cookies Smile Wtedy wszystko powinno byc ok Smile

Viralka wyswietla sie jeżeli uzytkownik jest niezalogowany do fb?

Zmienimy specjalnie dla Was. Nasz grafik tworzy parę reklam niezwiązanych z żadnym produktem np. "Wybiel zęby w tydzień" czy też "Schudnij 10kg w tydzień".

Sytuacja z ddosem co raz bardziej się stabilizuje, serwer rzadko pada.

Viralka się wyświetla lecz wiadomo, jeśli kliknie krzyżyk to nie udostępni a reklama sama po czasie się zamknie.


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - gieniek93 - 14-06-2015 14:18

Jak ustawić viralke pod program samsung galaxy s6 bo coś nie moge?


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - szpilmen - 14-06-2015 14:21

(14-06-2015 14:18)gieniek93 napisał(a):  Jak ustawić viralke pod program samsung galaxy s6 bo coś nie moge?

Filmik:
https://www.youtube.com/watch?v=xD8j6WaCaNg&feature=youtu.be


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - gieniek93 - 14-06-2015 14:23

zanim wyślesz filmik to przeczytaj pytanie. W programie galaxy s6 jest w ogóle coś innego, jest domena która czeka na akceptacje + zrobiłem wszystko tak jak trzeba i viral nadal nie chodzi na tym progrmaie.


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - Raster96 - 14-06-2015 14:24

- Zintegrowany viral facebook do każdego programu:
Moim zdaniem tym możecie zachęcić wielu użytkowników. Smile

odbierzlte - ten program bardzo mi się podoba, graficznie również cudo, zaraz to przetestuję. Smile


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - szpilmen - 14-06-2015 14:32

(14-06-2015 14:23)gieniek93 napisał(a):  zanim wyślesz filmik to przeczytaj pytanie. W programie galaxy s6 jest w ogóle coś innego, jest domena która czeka na akceptacje + zrobiłem wszystko tak jak trzeba i viral nadal nie chodzi na tym progrmaie.

Jest dokładnie to samo lecz w galaxy s6 nie ma więcej linków jak np w streamie.

Domeny użytkowników na razie nie akceptujemy.

Włączyłeś program? Dodałeś link bezpośredni do postu? Ogólnie nie wyświetla się reklama do zamknięcia na galaxy?


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - gieniek93 - 14-06-2015 14:34

Tak, zrobiłem wszystko jak trzeba i nie działa. A program stream działa idealnie na viralce.
teraz to już wszędzie przestał viral chodzić


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - rozekrr - 14-06-2015 14:56

Wpadł komuś w ogóle jakiś lead?


RE: Earnsub.pl - Innowacja w premium sms. Viral fb, refferal locker, skracacz i więcej - szpilmen - 14-06-2015 14:57

(14-06-2015 14:34)gieniek93 napisał(a):  Tak, zrobiłem wszystko jak trzeba i nie działa. A program stream działa idealnie na viralce.
teraz to już wszędzie przestał viral chodzić

U mnie działa. Jaki nick?