Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik YouTube (dla początkujących) WARTO :) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Poradnik YouTube (dla początkujących) WARTO :) (/Temat-Poradnik-YouTube-dla-poczatkujacych-WARTO-115853)

Strony: 1 2


Poradnik YouTube (dla początkujących) WARTO :) - roonek1 - 12-06-2015 18:40

1. Poradnik do portalu YouTube.
2. Opis: Poradnik jest do Youtuba, napisany w 100% przeze mnie. Jest on skierowany do osób początkujących, jednak też znajdzie się coś dla tych średnio zaawansowanych. Po zakupię otrzymujecie ode mnie pomoc, więc będę mógł wszystko wytłumaczyć indywidualnie.
3. Zdjęcia/Screeny. -
4. Cena: 40 zł za sztukę. Zmiana ceny na 25 zł. Następna zmiana ceny na 15 zł.
5. Kontakt: PW lub w temacie. Po zakupię poradnika, dla szybszej komunikacji będę mógł dać GG/Skype


RE: Poradnik YouTube - nitram - 16-06-2015 21:19

RECENZJA
Poradnik YouTube dla początkujących, wszystko się zgadza. Na 18-stu stronach zawarte zostały informacje:
Jak założyć konto, z jakich programów korzystać, aby usprawnić i przyśpieszyć pracę jak i samą promocję naszych filmów, a także jakich programów używać do tworzenia filmów. Została opisana również metoda stosowania SUBSMS i "skracania" na YouTube, aby móc generować zyski.
Nie znajdziemy tutaj wyjątkowych odkrywczych uwag, a raczej jest to zbiór podstawowych informacji zawarty w jednym miejscu, w sam raz dla początkujących, którzy nie potrafią samemu znaleźć potrzebnych źródeł. Miejscami brakuje większego rozwinięcia tematu, ale jak autor zapewnia pełne wsparcie techniczne i pomoc, to będzie nam w stanie wytłumaczyć i dopowiedzieć to co potrzebne w danym akapicie.



RE: Poradnik YouTube - tadek7 - 16-06-2015 22:53

jakies zdjecia zarobkow ? Jak dlugo działasz na tym ? Czy jest duża szansa na blokade konta lub usuwanie naszych filmikow ? I jak długo musimy pracować ? Smile


RE: Poradnik YouTube - roonek1 - 17-06-2015 10:08

Zarobki wahają się miesięcznie ~100 zł. Wszystko jest zależne, czy będziesz pracować (ale ta stówka powinna spokojnie wejść, bez większego nakładu pracy)
Zacząłem działać w tym od początku marca i dzięki Youtubowi w lipcu wyjeżdżam na wakacje Smile
Czy jest duża szansa na blokadę konta czy usuwanie filmów ? Tak jest, może nie duża, ale szansa zawsze będzie. Czasem filmik trzyma 2 miesiące, a inny kilka tyg.
Ile musimy pracować ? Myślę, że codziennie 1 godzinkę.


RE: Poradnik YouTube WARTO :) - kacye - 18-06-2015 15:41

Czy ja dobrze rozumiem, czy Ty właśnie oferujesz miesięcznie poradnik na zdobycie 100zł w miesiąc, spędzając codziennie po godzince czasu?
Na Subach to kwestia 2/3 dni O.o


RE: Poradnik YouTube WARTO :) - roonek1 - 18-06-2015 16:42

Jak pisałem wcześniej jest on dla osób początkujących. Dla mnie, osoba, która wcześniej w tym nie siedziała to po pierwsze: 100 zł na miesiąc może być dla kogoś niezłym wynikiem.
Po drugie: Może z tym, że codziennie trzeba spędzić 1h to trochę przesadziłem, ale z 20 min (do ogarnięcia wszystkiego).
Po trzecie: Na samym początku jak zaczynałem to miałem tyg. około 30 zł (1 miech 120 zł) Teraz średnio tyg. mam po 60 - 80 zł (zaniedbałem YT, mam inne sposoby) a ten poradnik ma być pomocą dla początkujących.
Oczywiście jak ktoś się postara to na spokojnie może zarobić o wiele więcej niż te 100 zł, ale trzeba mieć już małe doświadczenie. Jest to po prosty metoda prób i błędów.
Wszystkich chętnych zapraszam na PW Smile


RE: Poradnik YouTube WARTO :) - koks331 - 18-06-2015 16:48

Czy oferujesz zwrot kasy, jak komuś się nie uda odrobić ceny poradnika?


RE: Poradnik YouTube WARTO :) - roonek1 - 18-06-2015 17:14

Nic takiego nie oferowałem, lecz mogę zaoferować swoją pomoc, dopóki nie odrobisz pieniędzy.


RE: Poradnik YouTube WARTO :) - Pmxq - 20-06-2015 01:36

dam 5zł i biereJerk2


RE: Poradnik YouTube WARTO :) - roonek1 - 20-06-2015 11:13

Bez przesady Big Grin