Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Sprzedam] Bądź zarobiony dzięki Allegro! - Poradnik - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: [Sprzedam] Bądź zarobiony dzięki Allegro! - Poradnik (/Temat-Sprzedam-Badz-zarobiony-dzieki-Allegro-Poradnik-115848)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: [Sprzedam] Bądź zarobiony dzięki Allegro! - Poradnik - srybus - 26-06-2015 10:11

Nadal pozostały 2 sztuki. Obnizam cenę do 130 zł :>


RE: [Sprzedam] Bądź zarobiony dzięki Allegro! - Poradnik - Join - 26-06-2015 10:27

zmienianie ceny nie jest fair wobec poprzednich uzytkownikow co zakupili poradnik tylko dlatego, ze chcesz sie nalapac pieniedzy...


RE: [Sprzedam] Bądź zarobiony dzięki Allegro! - Poradnik - unforgivable - 26-06-2015 10:36

(26-06-2015 10:27)Join napisał(a):  zmienianie ceny nie jest fair wobec poprzednich uzytkownikow co zakupili poradnik tylko dlatego, ze chcesz sie nalapac pieniedzy...
Zgadzam się

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


RE: [Sprzedam] Bądź zarobiony dzięki Allegro! - Poradnik - xTKSD - 26-06-2015 10:41

@up

Tak mnie naszło-poradnik (produkt) jest autora, wiec on decyduje Big Grin
Akurat przeczytałem twoją recenzje i w zasadzie mówiłeś że 150zł da się nawet odrobić w jeden dzień, więc co ci te 20zł? ^^


RE: [Sprzedam] Bądź zarobiony dzięki Allegro! - Poradnik - unforgivable - 26-06-2015 10:44

Pieniądz to pieniądz ;-)
Edition: Kwestia zmiany ceny to wola autora ale co innego jest kwestia zachowania się co do sprzedaży po cenie wyższej innym

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


RE: [Sprzedam] Bądź zarobiony dzięki Allegro! - Poradnik - Join - 26-06-2015 15:22

jezeli bylbym autorem poradnika i zanizyl cene nagle, zeby tylko sprzedac to oddalbym poprzednim roznice ceny


RE: [Sprzedam] Bądź zarobiony dzięki Allegro! - Poradnik - Captain - 26-06-2015 19:45

Skoro na tym tyle można zarobić to po co w ogóle fatygujesz się ze sprzedaniem 3 sztuk poradnika za 450zł? Opłaca się to, skoro tylko narobisz sobie konkurencji, a te jednorazowe 450zł to mało?


RE: [Sprzedam] Bądź zarobiony dzięki Allegro! - Poradnik - srybus - 27-06-2015 10:38

Nie używam już tego sposobu. A co do obniżenia ceny, jak biedronka ma promkę na np. Tyskie to jak kupicie wcześniej też chcecie zwrotu kasy? Nie Smile

Nadal 2 sztuki pozostały


RE: [Sprzedam] Bądź zarobiony dzięki Allegro! - Poradnik - srybus - 03-07-2015 00:21

Sprzedaż zakończona. Do zamknięcia.


[Sprzedam] Bądź zarobiony dzięki Allegro! - Poradnik - surfer0700 - 31-08-2015 15:28

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.