Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HitItForMe.com - Adf.ly autosurf - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HitItForMe.com - Adf.ly autosurf (/Temat-HitItForMe-com-Adf-ly-autosurf-115823)

Strony: 1 2


HitItForMe.com - Adf.ly autosurf - badowl - 12-06-2015 09:20

Wymiana wyświetleń linków z adf.ly, oraz dodatkowy ruch na stronie
na stronie projektu do pobrania jest program za pomocą którego wyświetlamy linki innych użytkowników, następnie strony po przekierowaniu z adf.ly. Zbieramy punkty za wyświetlenia, dodajemy własny link, zarabiamy.

Korzyści
Wyświetlania adf.ly.
Wyświetlenia własnej strony internetowej.
10% punktów od poleconych

Subskrypcja
1. Basic - darmowe konto:
0.7 punktu za wyświetlenie
1 link
2. Premium Lite - $2.90:
0.85 punktu za wyświetlenie
3 linki
3. Premium - $4.90:
1 punkt za wyświetlenie
5 linków
4. Additional URL - $1 za 1 dodatkowy link (bez ograniczeń)

Link
http://hititforme.com


RE: HitItForMe.com - Adf.ly autosurf - stoki - 13-06-2015 17:05

dlaczego polecasz cosco nie dzala? Sprawdzales to? Watpie nie da siepobrac softu nie moiac juz obanie za takie cos


RE: HitItForMe.com - Adf.ly autosurf - badowl - 14-06-2015 15:30

Sprawdzałem, wyświetlenia są normalnie zaliczane. Puki co bana nie dostałem. Program jest dostępny w zakładce "Download"


RE: HitItForMe.com - Adf.ly autosurf - zekh - 14-06-2015 16:15

Z ciekawości się zarejestrowałam i pobrałam.
Po skanie antywirusem program wydaje się być czysty, ale chyba nie do końca działa. Zaliczyło mi tylko 7 pkt na jakieś 30 wysurfowane, aktywuje mi tylko 1 z 5 linków mimo, że niby mam miesiąc darmowego premium.
Jeśli faktycznie będzie działać - super. Ale coś mi się zdaje, że chyba po prostu twórca programu chce sam sobie nabić wyświetlenia linków.


Pokazuje mi, że 2 z linków zostały wyświetlone, adfly żadnych kliknięć nie odnotował, pkt na liczniku programu są, ale ich nie wlicza w profilu.


RE: HitItForMe.com - Adf.ly autosurf - stoki - 15-06-2015 16:00

(14-06-2015 15:30)badowl napisał(a):  Sprawdzałem, wyświetlenia są normalnie zaliczane. Puki co bana nie dostałem. Program jest dostępny w zakładce "Download"
wyobraz sobie ze potrafie czytac po angielsku ze zrozumieniem nie mam wiekszego problemu w kilku innych jezykach komunikowac sie face to face ale w zakladce download niestety nie bylo pliku do pobrania tylko brak pliku sourceforge czy jakiejs takiej strony. napisalem do suportu zeby to naprawili i teraz jest ok - plik da sie pobrac, niemniej jednak nie nalicza wyswietlen na nasze konto pomimo iz program pokazuje ze takowe sdobywamy i counter tez sie zmienia a punktow jak nie bylo na naszym koncie tak nie ma. zostawilem program wlaczony w pracy na kompie ktory dziala 24h na dobe zobaczymy czy cos z tego bedzie ale watpie


RE: HitItForMe.com - Adf.ly autosurf - badowl - 15-06-2015 17:27

(15-06-2015 16:00)stoki napisał(a):  
(14-06-2015 15:30)badowl napisał(a):  Sprawdzałem, wyświetlenia są normalnie zaliczane. Puki co bana nie dostałem. Program jest dostępny w zakładce "Download"
wyobraz sobie ze potrafie czytac po angielsku ze zrozumieniem nie mam wiekszego problemu w kilku innych jezykach komunikowac sie face to face ale w zakladce download niestety nie bylo pliku do pobrania tylko brak pliku sourceforge czy jakiejs takiej strony. napisalem do suportu zeby to naprawili i teraz jest ok - plik da sie pobrac, niemniej jednak nie nalicza wyswietlen na nasze konto pomimo iz program pokazuje ze takowe sdobywamy i counter tez sie zmienia a punktow jak nie bylo na naszym koncie tak nie ma. zostawilem program wlaczony w pracy na kompie ktory dziala 24h na dobe zobaczymy czy cos z tego bedzie ale watpie

Program synchronizuje się z bazą co jakiś czas. Punkty są też dodawane po wyjściu z programu (Po naciśnięciu EXIT)


RE: HitItForMe.com - Adf.ly autosurf - zekh - 15-06-2015 17:55

Dzisiaj nadal brak naliczonych wysurfowanych punktów, minęło ponad 12h. Do tego program co chwilę krzyczy mi, że nie jest aktualny, aktualizacji brak.


RE: HitItForMe.com - Adf.ly autosurf - miracle2207 - 15-06-2015 19:12

Odpalone na VPS, sprawdzimy.


RE: HitItForMe.com - Adf.ly autosurf - stoki - 16-06-2015 18:45

brak zliczania = scam


RE: HitItForMe.com - Adf.ly autosurf - badowl - 17-06-2015 13:51

(15-06-2015 17:55)zekh napisał(a):  Dzisiaj nadal brak naliczonych wysurfowanych punktów, minęło ponad 12h. Do tego program co chwilę krzyczy mi, że nie jest aktualny, aktualizacji brak.

Aktualna wersja programu na stronie internetowej w zakładce "Download"