Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Traffic Monsoon + PLS + Udimi - Dziennik Pracy (/Temat-Traffic-Monsoon-PLS-Udimi-Dziennik-Pracy-115803)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 30-08-2015 21:48

Póki co jestem jeszcze niczyim mentorem, ale jeżeli ktoś chce to z czystym sercem dziś mogę powiedzieć, że JESTEM W PEŁNI NA TO GOTOWY. Dbam o relacje między mną a moimi poleconymi (to w końcu mój zarobek) więc jeżeli ktoś chce, żebym poprowadził go "za rękę" od zera - ZAPRASZAM Smile


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kemesz - 30-08-2015 21:51

Fajnie było obserwować początki i zobaczyć teraz takie dzienne naliczenia. Gratuluję!


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 31-08-2015 15:53

Dzięki wielkie ! Pierwsze 3 paczki kupiłem dokładnie 11 czerwca i wtedy wyglądało to tak:

[Obrazek: deqp3o.jpg]

Po niecałych 3 miesiącach, bez żadnych aktywnych poleconych, jedynie jeden klika cashlinki wygląda to tak:

[Obrazek: 2j2i73k.jpg]

Od ostatniego posta +14,06$


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 01-09-2015 11:40

Dzisiaj spędziłem 4h na zajmowaniu się biznesem internetowym. Przez ten czas nawiązałem kontakt z 4 osobami zainteresowanymi zarabianiem w internecie. Póki co są tylko ciekawi, ale mam nadzieję, że zdecydują się przyłączyć Smile Teraz robię przerwę, biorę się za obiadek, później trening, a wieczorkiem biorę udział w ciekawym webinarze dotyczącym zarabiania w sieci. Z okazji rozpoczęcia roku szkolnego życzę każdemu uczniowi samych dobrych wyników i przede wszystkim WYTRWAŁOŚCI. Z racji, że pierwszy dzień Września jest również rocznicą rozpoczęcia II wojny światowej, oddajcie choć minutą ciszy hołd bohaterom, którzy walczyli za naszą NIEPODLEGŁOŚĆ !! CHWAŁA BOHATEROM !!!

Od ostatniego postu: +9,76$

[Obrazek: v786js.jpg]


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 03-09-2015 14:45

Wczoraj doszła dwunasta paczka, z czego jestem bardzo zadowolony Smile
Od ostatniego posta +26,26$

[Obrazek: 15naavq.jpg]

Aha no i dzięki poleconym --> PIERWSZY DOLAR


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 03-09-2015 19:52

WOOOW !!! Rolleyes

Mocny zastrzyk motywacji na koniec dnia
Emotikon smile

Co jeśli Ci powiem, że możesz osiągnąć to samo, a nawet WIĘCEJ?
Będziesz się przyglądał jak inni to robią, jak ja to robię, czy podejmiesz w końcu jakąś decyzję, i SAM ZACZNIESZ TO ROBIĆ ?

"Istnieje różnica pomiędzy znajomością drogi, a podążaniem nią" - MORFEUSZ, MATRIX Cool


Jeżeli chcesz mieć kontrolę nad swoim życiem, zamiast czekać na cud, który może nigdy nie nadejść, zarejestruj się i napisz do mnie - RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ hej

Link do rejestracji: https://goo.gl/TKlrN6

[Obrazek: 316ucco.jpg]


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 04-09-2015 08:29

No i proszę Państwa jest przekroczone 600$

[Obrazek: 15hy6ah.jpg]

Spójrz ile można osiągnąć pracując 10 minut dziennie. Po prostu kliknij, zarób i wypłacaj ! Ja przekroczyłem właśnie 600$ (2220zł) i wiem, że na tym nie poprzestanę Huh

A Ty jeszcze nie dołączyłeś? Nie zwlekaj i dołącz do nas

Zarejestruj się za darmo:
https://goo.gl/TKlrN6


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - GaCeL - 04-09-2015 15:35

Nie no graty, ja robię co mogę żeby nazbierać na pierwszego adpacka Big Grin


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - czarnykarol - 04-09-2015 16:07

kurcze,moze tez założe dziennik. startuje z 5 adpack,zobaczymy co z tego wyjdzie Wink


RE: Traffic Monsoon - Dziennik Pracy - Kubanoz - 04-09-2015 19:42

Szkoda, że nie jesteście ode mnie, ale i tak POWODZENIA chłopaki !! Tongue