Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Darthiri - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Darthiri (/Temat-Dziennik-Darthiri-115801)



Dziennik Darthiri - zekh - 11-06-2015 19:37

Witam.
Plątam się na forum już od jakiegoś czasu, jednak dopiero dzisiaj postanowiłam założyć dziennik, może zmotywuje mnie to do szybszego zarabiania w sieci.
Na chwilę obecną korzystam z kilkunastu buxów, zarabiam na pisaniu tekstów oraz używam 2 skracaczy linków.
Na chwilę obecną mój cel to zdobycie skromnych 100zł na szelki i trochę dupsików dla kota. Większość programów podaje zarobki w dolarach, dlatego też wszystko będę przeliczać na złotówki średnio po kursie 3,4zł/$.


17,5/100

+36zł których póki co nie mogę jeszcze wypłacić z buxów, ale zakilka dni powinna być możliwa wypłata z 2 z nich - 1 i 2$, czyli wpadnie kolejne 10 zł.
+23zł na textbookers, ale tam jeszcze daleko do wypłaty.


Co udało mi się dokonać dnia dzisiejszego:

-wyklikać wszystkie buxy, wpadło parę groszy
-Heedyou.com - 0,64$, 0 zdobytych poleconych
-WarofClicks - zakupionych 20 refów, część z nich jest aktywna więc jakieś centy wpadną, wyklikane wszystkie możliwe reklamy, + zdobycie 500 warcoinsów z affiliate do zakupu kolejnych refów
-adf.ly - 0,00281$. Słabiutko Sad
-shorte.st - 0,00142$ - dopiero zaczynam
- rejestracja w eforsa.pl


Jeśli macie jakieś porady - chętnie skorzystam.


RE: Dziennik Darthiri - AlmostDivine - 11-06-2015 19:42

Powodzenia!


RE: Dziennik Darthiri - zekh - 13-06-2015 19:43

Jakoś nie miałam ochoty wczoraj nic pisać, postaram się to uzupełnić dzisiaj.
Zarobki lecą dosłownie jak krew z nosa. Kompletnie nie mam pomysłu, za co się zabrać.

Podsumowanie ostatnich 2 dni:
- wypłacony 1$ z Heedyou, dzisiaj wpłynęła kasa na konto.
- 0,4$ na WoC, już niewiele brakuje do zlecenia pierwszej wypłaty, na nowy sezon poleceni zebrali dopiero 11 ore, ale może będzie więcej,
-adfly - przybyło ni 0,01399$
-shorte.st - nic, kompletne zero Sad
-wyklikane buxy, czekam aż paidverts znowu ruszy, tam już ponad 1$ czeka na dobicie do minimum
-eforsa - nie wiem w co włożyć łapy
-0,7$ wyklepane na przepisywaniu captchy, czasem sobie stukam wieczorami jak nie mam co robić

20/100zł


Dziennik Darthiri - Hybrid1990 - 04-12-2019 13:51

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.