Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Bardzo drogie typy za darmo - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Bardzo drogie typy za darmo (/Temat-Bardzo-drogie-typy-za-darmo-115793)

Strony: 1 2 3


Bardzo drogie typy za darmo - lejbel - 11-06-2015 16:39

Cześć, wczoraj w poście niżej bodajże umieściłem kilka typów, które okazały się trafne.

Dzisiaj mam kolejne, nie wiem czy wejdą musicie sobie sami sprawdzić.


Odd 14.49
Hong Kong - Bhutan Over 6.5 goal odd 6.50
India - Oman Over 1.5 goal odd 1.29
Philippines - Bahrain Over 1.5 goal odd 1.33
Japan - Iraq Win Japan odd 1.30


RE: Bardzo drogie typy za darmo - selfie - 11-06-2015 16:44

Bardzo drogie typy po takich stawkach? beka


RE: Bardzo drogie typy za darmo - lejbel - 11-06-2015 16:47

Nie wiem z czego się śmiejesz, mam też po stawce 3, 100% pewny typ za 300 euro. Mówie tutaj o ludziach którzy żyją z bukmacherki i nie boją się postawić mniej niż tysiąc zł Wink. A że podobno to są od profesjonalistów z hameryczki więc mogą sie sprawdzić, ja nie namawiam, sam nie gram tylko mam dostęp

@edit

Nawet licząc, że chcesz zainwestować w bukmacherkę. Wysłał mi dzisiaj koleś typy i się sprawdziły, powiedział że bierze 300 euro za nie.
Prosty rachunek 300 euro = 1300zł powiedzmy, strzelam, nie wiem jaki kurs teraz.
Stawiasz na mecze gdzie masz kurs 3. Twierdzi ziomek ze sa w 101% pewne.
Obstawiasz tysiaka - wygrywasz 3 tysie. Odejmujesz 1300 = 1700zł na czysto. Więc nie wiem czy się opłaca czy nie, ja mam dojście, mogę komuś załatwiać po 300 euro jeśli ta osoba będzie miała na dany dzień jakiekolwiek typy


RE: Bardzo drogie typy za darmo - Kurus92 - 11-06-2015 16:56

Typy weszły,sprawdziłem Wink nawet ten po kursie 6,50..cóż,czekam na kolejne w takim razie.


RE: Bardzo drogie typy za darmo - Shadow271 - 11-06-2015 17:02

(11-06-2015 16:47)lejbel napisał(a):  Nie wiem z czego się śmiejesz, mam też po stawce 3, 100% pewny typ za 300 euro. Mówie tutaj o ludziach którzy żyją z bukmacherki i nie boją się postawić mniej niż tysiąc zł Wink. A że podobno to są od profesjonalistów z hameryczki więc mogą sie sprawdzić, ja nie namawiam, sam nie gram tylko mam dostęp

@edit

Nawet licząc, że chcesz zainwestować w bukmacherkę. Wysłał mi dzisiaj koleś typy i się sprawdziły, powiedział że bierze 300 euro za nie.
Prosty rachunek 300 euro = 1300zł powiedzmy, strzelam, nie wiem jaki kurs teraz.
Stawiasz na mecze gdzie masz kurs 3. Twierdzi ziomek ze sa w 101% pewne.
Obstawiasz tysiaka - wygrywasz 3 tysie. Odejmujesz 1300 = 1700zł na czysto. Więc nie wiem czy się opłaca czy nie, ja mam dojście, mogę komuś załatwiać po 300 euro jeśli ta osoba będzie miała na dany dzień jakiekolwiek typy

Nigdy nie pisz, że typy są 100% pewne


RE: Bardzo drogie typy za darmo - MoveR28 - 11-06-2015 17:04

Weszły, ale o po tym jak podane po fakcie?


RE: Bardzo drogie typy za darmo - markow - 11-06-2015 17:09

co to za idiotyzm podawać typy które sie juz odbyły facepalm


RE: Bardzo drogie typy za darmo - lejbel - 11-06-2015 17:19

Serio już się odbyły? Dostaje typy i brakuje mi czasu żeby je wrzucić tutaj dlatego może dzisiaj przegapiłem, jutro postaram się wrzucić jak tylko coś będę wiedział więcej Smile.
Okej, przepraszam, te typy nie były pewne na 100%, były pewne na 101% Wink

19:45 England U21 vs Belarus U21 ENGLAND WIN -1.5 ASIAN HENDICAP 1.43
WORLD: Friendly International

Podobno też pewniak


Ahaaaaaa, kminie już dlaczego one się odbyły. W ameryczce mają inną strefe i jak u nas startują to oni mogą sobie je obstawiać Big Grin


RE: Bardzo drogie typy za darmo - MoveR28 - 11-06-2015 17:38

Masz chociaż niegłupie wytłumaczenie. Co nie znaczy, że średnio w nie wierzę.
Zwłaszcza te 7:0 Hong Kongu. czyt. over 6.5 bramki


RE: Bardzo drogie typy za darmo - lejbel - 11-06-2015 17:51

Szczerze to teraz sobie to wykminiłem czemu on mi je przesyła w tym czasie jak już mecze trwają. Ja nie obstawiam i nawet nie wiem kiedy jaki mecz się odbywa także nie miejcie do mnie pretensji jak bede wrzucał co jakiś czas, ale mecze mogły się już odbyć. Zawsze live zostanie Big Grin
Co do tego Hong Kongu to jak wcześniej pisałem nie wiem co i jak, nie interesuję się zbytnio tym. Kiedyś tak teraz nie i nie śledzę tych meczyków

Pozdro