Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy młodzika - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy młodzika (/Temat-Dziennik-pracy-mlodzika-115788)

Strony: 1 2


Dziennik pracy młodzika - AlmostDivine - 11-06-2015 16:05

Czesc , z tej strony Hubert, mam 15 lat. Postanowiłem założyć dziennik do dokumentacji wlasnej pracy + zeby motywowac samego siebie
Do pracy uzywam poradnikow mysc&brozka

Dzien I
Utworzenie 2 fake kont , dolaczenie do grup. Zalozylem tez konto na leadmore.pl.
Znalazlem chyba swoja nisze gdzie po prostu musze sie rozkrecic.
Dzien pierwszy przyniósł 10,50 na leadmore.pl z 2 smsów od jednego człowieka a Shorte.st 0.18804 $ pierwszego dnia czyli ~49 klików. Pod koniec dnia przez swoja glupote trace oba konta, ach te problemy nowicjusza.
Zalozylem jeden fanpage ale zero ruchu mimo , ze probowalem go rozeklamowac
Edit 2: zaczynam tez szukac fajnych grup z USA ale przerwalo mi to blokada konta...

Dzien II
Tworze kolejne fake konto, na leadmore nic sie nie zmienia.
Na obecna chwile mam łącznie 114 viewsów i 0.44783$ czyli dzisiaj zarobiłem 0.25979$
eCPM wynosi 3,90$.
Przed chwila moje jedyne fake konto dostalo bana czasowego na grupy, moze skocze kupic 2 startery i zamowilem 5 darmowych.
Musze znalezc nisze na premium SMS :/

BILANS:
-2 fake konta
0.44783$ - skracanie
10.5 PLN - sms premium


RE: Dziennik pracy młodzika - Arko21 - 11-06-2015 16:26

jak będziesz kupował startery to więcej stracisz niż zyskać.
Właśnie lepiej zamówić startery i czekać aż przyjdą lub kupić konta stażowe, których od razu fb nie zablokuje.
Mimo to powodzenia Smile


RE: Dziennik pracy młodzika - AlmostDivine - 11-06-2015 16:49

@Arko21 - dzieki, narazie w takim razie sie wstrzymam ze starterami, znalazlem 2 karty sim stare to zrobilem 2 nowe konta i przeznacze je na rynek amerykanski. Moze dzisiaj wieczorem tez zgarne 2 simy jak je znajde.
Tylko te SMSy, musze znalezc nisze Big Grin


RE: Dziennik pracy młodzika - Kerehan - 11-06-2015 16:51

Poszukaj tematu z darmowymi starterami. Tam będziesz miał od Lyca Smile Codziennie możesz zamówić po 3 startery, chyba ze uda Ci się więcej Smile

PS. Na Leadmore działają leady z zagranicy ? Cool


RE: Dziennik pracy młodzika - AlmostDivine - 11-06-2015 16:53

@Kerehan wlasnie sie odezwalem na GG z tymi starterami , zamowilem od Lyca i Play dzisiaj


RE: Dziennik pracy młodzika - AlmostDivine - 13-06-2015 12:26

Narazie zawieszam dziennik , czekam do 25 czerwca na odblokowanie paru kont + wkrotce powinny przyjsc startery


RE: Dziennik pracy młodzika - AlmostDivine - 15-06-2015 18:47

Stracilem dwa konta , na innych bany do 25 czerwca. Czekam na darmowe startery...
Aktualny stan shorte.st - 209 visitors , 0.809 $ , 3.87$ CPM

idzie tylko drobny spamik na jakis fanpejdzach


RE: Dziennik pracy młodzika - Raster96 - 15-06-2015 18:55

Nie kupuj starterów, tylko zajrzyj do mojego tematu. Big Grin
http://zarabiam.com/Temat-Szybka-weryfikacja-FB-YT-bez-starterow-115781


RE: Dziennik pracy młodzika - Piotrek8 - 16-06-2015 13:34

Ej pomoze mi ktos? Dopiero jestem poczatkujacym i niewiem jak zarabiac tu...


RE: Dziennik pracy młodzika - ziolo1945 - 16-06-2015 13:54

Zarabiać na forum? Ciężko Ci będzie. Big Grin

A tak serio to przejdź do działu "Poradniki..." i tam na pewno znajdziesz coś dla siebie. Smile