Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nieaktualne - usunąć - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Nieaktualne - usunąć (/Temat-Nieaktualne-usunac-115787)



Nieaktualne - usunąć - tidid - 11-06-2015 15:51

Wpisujecie w google w obrazkach hasła typu "naked tits"/"naked pussy"/ "shaved pussy"/ "huge boobs" a następnie kopiujecie linki do zdjęc wyglądających realnie - nie żadne tapety/zdjęcia obrobione typowo w photoshop/plastiki itp itd. Potrzebne jest mi ~200 linków.

Piszcie na GG 1777965 a opiszę dokładniej co i jak - nie chcę wstawiać tutaj linków z erotyką ze względu na małe dzieci Jerk
Płacę 10 zł PayPal
Wyrywkowo sprawdzę linki czy nie były brane po kolei


RE: Zlecę skopiowanie linków - Narutek - 11-06-2015 15:57

Ja ci mogę to zrobić i będziesz miał foty realnych amatorek Smile bez znaków wodnych. Pisz pw Big Grin


----

EDIT POLECAM ! Zadanie wykonałem , pieniądze dostałem! Smile


RE: Zlecę skopiowanie linków - studziak - 12-06-2015 22:05

(11-06-2015 15:57)Narutek napisał(a):  Ja ci mogę to zrobić i będziesz miał foty realnych amatorek Smile bez znaków wodnych. Pisz pw Big Grin

If you know what I mean Jerk2


RE: Zlecę skopiowanie linków - qwertyasd - 13-06-2015 03:11

Muszą to być linki wyszukane przez google, czy wystarczą linki z hostingu zdobyte inną drogą?

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7041D przy użyciu Tapatalka


RE: Zlecę skopiowanie linków - tidid - 13-06-2015 08:19

Temat już nieaktualny


Nieaktualne - usunąć - Coristo - 20-06-2015 17:26

Wątek został zamknięty oraz przeniesiony do archiwum, ponieważ moderator uznał że temat został wyczerpany bądź rozwiązany lub też nie spełnił warunków regulaminu.