Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Tworzenie kont facebook - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: SocialMedia (/Forum-SocialMedia-451)
+--- Dział: Facebook (/Forum-Facebook-452)
+--- Wątek: Tworzenie kont facebook (/Temat-Tworzenie-kont-facebook-115785)

Strony: 1 2


Tworzenie kont facebook - raul - 11-06-2015 15:26

Od wczoraj mam problem z zakładaniem kont na facebooku. Mam zmienne ip ale to nic nie pomaga, próbowałem również przez tora lecz także chce ode mnie weryfikację telefoniczną. Wszystkie numery jakie miałem już wprowadziłem a nie uśmiecha mi się kupować co chwilę nowego starteru. Jakiś pomysł abym mógł zakładać dalej nowe konta ?


RE: Tworzenie kont facebook - Toskan - 11-06-2015 15:32

Wyboru nie masz...nowe startery, lub odczekac do m-ca Sad ew. Zakup kont, chociaz nie wiem ile pozyja jak bedziesz sie logowal ze swojego kompa/tel.


RE: Tworzenie kont facebook - raul - 11-06-2015 15:35

Zakup kont był by spoko, tylko logując sie z innego miejsca niż było zakładane prosi o weryfikacje poprzez pytanie pomocnicze bądź podawanie imion i nazwisk znajomych. Jakiś sposób musi być na ominięcie limitu zakładania kont.


RE: Tworzenie kont facebook - AlmostDivine - 11-06-2015 15:42

Zamów nowe startery z Lyca,Play itp Smile


RE: Tworzenie kont facebook - .::Nicko::. - 11-06-2015 15:51

Zamawiasz startery - robisz konta, bądź kupujesz numery (0.60gr-100gr szt)


RE: Tworzenie kont facebook - raul - 11-06-2015 16:02

Właśnie trafiłem na wątek tych starterów właśnie zamawiam parę paczek Smile jak na razie 6 zamówionych pomyślnie na ten sam adres.


RE: Tworzenie kont facebook - Arko21 - 11-06-2015 16:25

Najlepiej zamówić startery właśnie, bo to jest darmowe, ale kilka dni poczekasz na przesyłkę.

Możesz też kupić konta stażowe, których ci od razu nie zablokują Wink


RE: Tworzenie kont facebook - raul - 11-06-2015 16:28

dopiero zaczynam zabawę z mylead i leadmore dopiero jak trochę zarobię będę mógł kupować konta Smile Na razie przez 3 dni udało się dopiero 240 zł zarobić Big Grin


RE: Tworzenie kont facebook - Arko21 - 11-06-2015 16:31

to bardzo dużo jak na początek, gratuluje Wink


Tworzenie kont facebook - Admin - 11-06-2015 16:37

TEMAT PRZENIESIONY
Moderator uznał że wątek został założony w nieodpowiednim dziale, co skutkowało przeniesieniem tematu.