Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. (/Temat-Szybka-weryfikacja-FB-YT-bez-starterow-115781)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - asiorek - 28-10-2015 09:07

No można Ale mi co np drugie konto wyskakuje ze nie można założyć ;/

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - Jork - 01-11-2015 17:59

Zaczyna mnie denerwować ta aplikacja przy każdym kroku po 20 błędów errorów wyskakuje nwm co sie dzieje raz chodzzi idealnie a raz wgl Angry


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - areczek - 02-11-2015 11:20

dokladnie Tongue, dlatego wole startery xd Big Grin


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - koneser00 - 02-11-2015 13:11

(01-11-2015 17:59)Jork napisał(a):  Zaczyna mnie denerwować ta aplikacja przy każdym kroku po 20 błędów errorów wyskakuje nwm co sie dzieje raz chodzzi idealnie a raz wgl Angry

Nie wiem w czym problem ja wczoraj zalozylem 94 konta dzieki temu prosto setings conect info nowy numer add wylogowanie i powtórka Smile


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - asiorek - 02-11-2015 16:22

A da się jakoś np założyć konta wybrać numer i potem z poziomu komputera zalogować się na wszystkie i po kolei tylko kopiować sobie kody? ;D

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - Raster96 - 02-11-2015 16:28

(28-10-2015 08:38)ClassAxion napisał(a):  Mozna to robic bez telefonu, wystarczy zainstalowac jakis emulator androida na PC - teoretycznie powinna appka smigac Smile
Tak, apka działa na Bluestacks. Smile


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - deidara3210 - 02-11-2015 16:29

Jeśli komuś to pomoże to nie musimy się wylogować żeby dostać inny numer Smile Jak wykorzystamy już na weryfikację wchodzimy znowu w contact info klikamy na nasz numer i dodajemy nowy Big Grin Mam nadzieję że pomoże komuś. Ps. mi też po kilku kontach zaczęło błędy wywalać... PPS. po sprawdzeniu jeszcze raz żeby mój sposób zadziałał musimy się wylogować z naszego konta i jeszcze raz zalogować ale to i tak chyba szybsze i lepsze od tworzenia ciągle nowych kont Big Grin


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - Jork - 02-11-2015 17:26

@deidara321

Wiem ale np. jak ci wyskoczy podwójna weryfikacja telefoniczna to już nic nie zrobisz a tak jak masz oddzielne konta to tylko sie logujesz i przepisujesz kod weryfikacyjny Smile


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - krulikbaks1992 - 06-11-2015 18:17

A jest ta apka na windowsa? Bo jaką pobrałem i tylko błąd wyskakuje


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - Waldes93 - 18-11-2015 20:09

krulik musisz podpiąć swój telefon raczej i dzięki tej aplikacji sterujesz androidem na PC.

btw:
"Tego numeru telefonu nie można użyć do weryfikacji."
gmail...

ktoś coś?Tongue