Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. (/Temat-Szybka-weryfikacja-FB-YT-bez-starterow-115781)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - jaremo098 - 26-09-2015 21:35

Jak chce założyć konto to wywala mi jakiś błąd.


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - MilanFan - 13-10-2015 13:30

Działa ładnie. Big Grin


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - asiorek - 16-10-2015 15:45

dokłądnie, działa aż miło, lecz nie wiem czemu nei smiga na gmailu ;O


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - Raster96 - 16-10-2015 20:41

Kolejna sprawa, która ułatwi nam zakładanie kont. Jednak nie musimy zakładać kont na telefonie, wystarczy, że na komputerze wejdziemy przez http://m.facebook.com/ i założymy konto. Pewnie już ktoś na to wpadł, ale ja pomyślałem o tym dopiero dzisiaj, więc wstawiam. Big Grin


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - asiorek - 16-10-2015 20:53

Mi jesli chodzi o same konta nawet juz zalozone to bez probleu weryfikuje. Tylko problem bardziej jest z kontami yt ;/ ma ktos na to jakis sposob?

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - asiorek - 23-10-2015 18:10

o co się tutaj rozchdoz - > we had trouble registering your account. please try agin later


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - SzalonyGuziec - 24-10-2015 15:50

@up
niestety od jakiegoś czasu też mam taki komunikat


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - Jork - 27-10-2015 18:21

@up
ja tak samo mam taki komunikat. To co już nie bedzie można korzystać z aplikacji ? A mi bardzo potrzebna jest nie macie może innych podobnych aplikacji ?smutny


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - Raster96 - 28-10-2015 01:14

U mnie wszystko działa - Android, aplikacja Facebook. Dzisiaj już założyłem z 10 kont. Big Grin


RE: Szybka weryfikacja FB, YT - bez starterów. - ClassAxion - 28-10-2015 08:38

Mozna to robic bez telefonu, wystarczy zainstalowac jakis emulator androida na PC - teoretycznie powinna appka smigac Smile